Západočeská univerzita v Plzni (ZČU) je jedinou veřejnou vysokou školou sídlící v Plzeňském kraji. Univerzita má v současné době přes 10 tisíc studentů, devět fakult s téměř 60 katedrami a dva vysokoškolské ústavy. Uchazeči o studium na ZČU si mohou vybírat ze široké nabídky bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů, přičemž samozřejmostí je možnost výběru formy studia v podobě prezenční, kombinované nebo distanční. ZČU je velmi specifickým zaměstnavatelem v tom, že nabízí nepřeberné možnosti kariérního rozvoje. Můžete se zapojit do některého z mnoha zajímavých projektů, rozvíjet svoje jazykové znalosti či počítačové dovednosti. Můžete však načerpat nové vědomosti i v jiných oblastech, než je ta Vaše, a seznámit se například se základy první pomoci. Další vzdělávání našich zaměstnanců plně podporujeme a poskytujeme k němu řadu příležitostí.

Ředitel/ředitelka správy kolejí a menz (SKM)

Rektor Západočeské univerzity v Plzni vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice

ŘEDITEL/ŘEDITELKA SPRÁVY KOLEJÍ A MENZ (SKM)

SKM je účelové zařízení ZČU, jehož posláním je zajišťování ubytovacích a stravovacích služeb pro studenty, zaměstnance univerzity a veřejnost. Zajišťuje úklid, vrátní službu a správu užívaných prostor. Zabezpečuje provoz objektů a provozních prostor užívaných nebo spravovaných Správou kolejí a menz.

Popis pracovní pozice:

  • ředitel SKM je přímo podřízen kvestorovi ZČU a odpovídá mu za činnost a hospodaření SKM
  • řídí, kontroluje a hodnotí práci podřízených zaměstnanců
  • řídí a odpovídá za provoz SKM v souladu s potřebami ZČU a rozpočtem svého zařízení
  • připravuje rozpočet SKM
  • zajišťuje rozvoj jednotlivých pracovišť SKM

 Požadavky na pracovní pozici:

  • VŠ vzdělání
  • praxi v řídících funkcích alespoň 5 let
  • zkušenost s řízením na podobné pozici
  • schopnost samostatného tvůrčího řešení organizačních, ekonomických a správních problémů
  • vyjednávací schopnosti, aktivní přístup, inovativnost, flexibilita, odolnost vůči stresu, systematičnost, spolehlivost a loajalita

 Co nabízíme?

  • zajímavou práci v oblasti řízení účelového zařízení vysoké školy
  • práci na plný úvazek
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity (pružná pracovní doba, stravenky, 6 týdnů dovolené aj.)
  • jazykové a jiné univerzitní vzdělávací kurzy zdarma
  • místo výkonu práce: Plzeň

Předpokládaný nástup: 1. 7. 2021 nebo dle dohody

Týdenní pracovní doba: 40 hod./týdně

Předpokládaná délka trvání pracovního poměru: dle dohody

Společnost
Západočeská univerzita v Plzni
Adresa
Univerzitní 2732/8, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Cestovní ruch a ubytování, Ekonomika a podnikové finance, Finanční ředitel/manažer, Ředitel/manažer hotelu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel