Společnost KASKO-BLINDS, přední výrobce stínicí techniky s 25.letou tradicí hledá nového kolegu na pozici technika-montéra pro realizaci zakázek ve svěřeném regionu.

Technik-montér stínicí techniky pro Plzeňsko

Náplň práce:

  • zaměření a montáž produktů stínicí techniky
  • komunikace a poradenství pro zákazníky
  • komunikace s centrálou firmy

Dostaneš od nás podklady pro zakázku, zaměříš/namontuješ, vyplníš dokumentaci a odesíláš na centrálu firmy, která si zakázku doobchoduje.

Požadujeme:

  • samostatnost, komunikativnost a preciznost
  • technická a manuální zdatnost
  • časová flexibilita
  • výhodou je praxe ze strojírenství, stavebnictví, nejlépe však přímo s produkty stínicí techniky
  • zaučení na centrále firmy
  • pozitivní přístup k práci

Nabízíme:

  • telefon, notebook
  • čtvrtletní a roční odměny
  • Multisport benefit
  • volno o víkendech a svátcích
  • celkové zaškolení
  • perspektivu silně ekonomické firmy
  • podporu z centrály
  • individuální přístup a možnost osobního rozvoje

Společnost
KASKO-BLINDS a.s.
Adresa
Koterovská 2045/126, Plzeň – Východní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Technik, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

e-mail: prace@kasko-vs.cz
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.