Horton International Czech s.r.o. je celosvětově působící firma, která poskytuje svým zákazníkům kvalitní služby v oblasti vyhledávání středního a vyššího managementu, lidských zdrojů a rozvoje společnosti.

Sales Manager

Našim klientem je strojírenská společnost, exportně orientovaná, výrobce větších strojírenských dílů, především v zakázkové výrobě. Sídlo společnosti- kraj Vysočina, do hodiny cesty z Brna.

Náplň práce

  • Budete stanovovat obchodní strategii společnosti, řídit plnění nastavených plánů a vyhodnocovat data související s prodejními aktivitami, v souladu s cíli společnosti.
  • Vedení obchodního týmu, jeho motivace k výkonu a výsledkům.
  • Řízení obchodních aktivit exportně orientované společnosti, vyhledání možnosti rozšíření prodeje, rozvíjet vztahy s klíčovými zákazníky.
  • Zodpovědnost za další obchodně-marketingové aktivity společnosti, za účelem maximalizace prodeje a rozvoje obchodních příležitostí.
  • Budete členem Top managementu společnosti.

Pozice vyžaduje

  • Odborný vhled do oblasti strojírenství a plynoucí návaznosti na obchod.
  • Důležitá je Vaše zkušenost se zahraničním obchodem.
  • Předpoklady pro vedení obchodního týmu.
  • Aktivní znalost angličtiny je nezbytná.
  • Počítáme s Vašim aktivním přístupem při hledání nových příležitostí, cest, s cílem v čase naplnit ekonomické a obchodní výsledky.
  • Očekáváme úspěšnou osobnost, s prokazatelnými výsledky, orientovanou na výkon.

Nabízíme

  • Nabízíme tvůrčí a zodpovědnou pozici v inovativní společnosti.
  • Zaměstnavatele se zajímavým produktem, působícím na světovém trhu.
  • Motivují podmínky a ohodnocení pro výkon náročné a smysluplné práce (bonusy, služební vůz, připojištění, vzdělávání a další benefity).

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis.

Společnost
Horton International Czech s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 110 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na vzdělání, Vzdělávací kurzy, školení, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství, Obchodní ředitel/manažer, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Horton International Czech s.r.o., Marcela Mayerová
Aksamitova 1, 779 00 Olomouc, Česká republika
+420 602 788 884