Přední distributor herních konzolí Nintendo CONQUEST ENTERTAINMENT a.s. hledá do týmu další kolegy.

Skladový manipulant

Největší herní distributor v Česku do svého týmu hledá pracovité a dochvilné skladové manipulanty.

Náplň práce

  • Příprava zásilek podle expedičních listů
  • Kompletovat zboží (vybavení, manuály, polepy)
  • Přijímání zboží
  • Inventury skladu
  • Úklid pracovního místa a další běžná skladová agenda

Požadujeme

  • Minimální věk 18 let
  • Zkušenosti ze skladu výhodou
  • Spolehlivost, pečlivost, dochvilnost
  • SŠ s maturitou/výučním listem
  • Dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost
  • Průkaz na VZV výhodou

Nabízíme

  • Variabilní ohodnocení v závislosti na výkonu
  • Pracovní doba Po – Pá (8:30 – 17:00)
  • Dovolená 20 dní + 5 dní sick days
  • Stravenky v hodnotě 100,-Kč (plně hrazené zaměstnavatelem)
  • Práce v mladém kolektivu a moderním prostředí stabilní české společnosti
  • v blízkosti metra Hloubětín, parkování v areálu

Nástup ihned

Pokud vás tato nabídka oslovila a myslíte si, že jste vhodný kandidát, neváhejte a pošlete nám svůj strukturovaný životopis.

V případě, že se do 14 dnů neozveme, dali jsme přednost jinému kandidátovi, který lépe vyhovoval požadavkům dané pozice.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti ConQuest entertainment a.s. dáváte souhlas ke zpracování a uchování vašich osobních údajů dle zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé.

Společnost
ConQuest entertainment a.s.
Adresa
Kolbenova 961/27d, Praha – Hloubětín
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod, Řemeslné a manuální práce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel