Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

IT Security Analyst - banking

Pro našeho klienta, prestižní finanční instituci, hledáme zkušené kandidáty na pozici IT Security Analyst, kteří by v rámci banky vedle běžné náplně práce zastávali i funkci IT Security Consultant na bankovních projektech.

Náplň práce:

Zpracovávat výstup z bezpečnostního dohledového nástroje (SIEM)
Provádět a zajišťovat bezpečnostní kontroly
Spolupodílet se na IT bezpečnosti na bankovních projektech
Spolupodílet se na návrhu a prosazování strategie IT bezpečnosti v souladu se strategií skupiny
Návrh kontrolních principů, spolupráce při jejich implementaci
Prosazování bezpečnostních požadavků na projektech napříč společností
Spolupráce na interních a externích bezpečnostních auditech
Odstranění auditních nálezů

Požadujeme:

Technické vzdělání, ideálně se zaměřením na informační technologie/IT bezpečnost/Informatiku
Min 2 roky praxe z pozice IT Security Consultant / Security Analyst
Technologický background z předchozí praxe (znalost SIEM nástrojů)
Samostatnost, odpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů
Analytické myšlení, dobré komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme:

Zázemí silné finanční instituce
Práci na projektech s využitím moderních technologií
Profesionální tým a přátelský kolektiv
Dynamické a rychle se rozvíjející prostředí
Zajímavé finanční ohodnocení
Technologická i jazyková školení
Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů

Klíčová slova: IT Security Consultant, Security Analyst, Security Specialist, SOC, SIEM např. Qradar, McAfee, Nessus, ArcSight

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 75 000 – 90 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Auditor, IT konzultant, IT ředitel/manažer, Správce operačních systémů a sítí, Architekt HW systémů, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.