Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

CRM specialista - 2x - Medior a Senior

Pro našeho klienta, renomovanou bankovní instituci, hledáme dva CRM specialisty (Mediora a Seniora), kteří mají alespoň rok praxe se správou CRM. Výhodou je předchozí praxe z finanční instituce, ale není podmínkou. CRM specialisté budou zodpovědní převážně za správu a další rozvoj svěřených systémů (převážně MS Dynamics CRM) a spolupráci s dodavateli a integrátory.

Senior by v budoucnu měl převzít vedení menšího týmu aplikačních administrátorů, praxe s vedením týmu ale není vyžadována.

Náplň práce:
• Zodpovědnost za správu a další rozvoj svěřených aplikací
• V případě seniora je v budoucnu možnost přesunout se do role tým lídra - vedení menšího týmu administrátorů
• Poskytování podpory uživatelům - L2 úroveň
• Dokumentovat nové postupy a procesy v IT
• Vyřizovat administrativu spojenou s dodávkami SW (objednávky, faktury, rozpočty)
• Aktivně komunikovat s dodavateli, integrátory a kolegy v IT
• Podílet se na celkovém rozvoji bankovního prostředí

Požadujeme:
• Praxe jako aplikační administrátor, výhoda je zkušenost z finanční instituce
• Praxi se správou CRM alespoň po dobu 1 roku
• Znalost DB a SQL (ideálně MSSQL nebo Oracle)
• Výhodnou je také znalost skriptování v jednom z jazyků (Groovy, Bash, Powershell,..)
• Zkušenosti s řízením projektů výhodou
• Odpovědnost, schopnost přispívat k vylepšení postupů ve svěřené oblasti

Nabízíme:
• Zázemí prestižní stabilní společnosti
• Profesní a odborný růst
• Velmi zodpovědnou pozici
• Zajímavý balíček zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na životní a penzijní připojištění, příspěvek na sport/kulturu, sickdays atd.)
• Pracoviště v Praze s velmi dobrou dopravní dostupností u metra, moderní budova, atraktivní interiérový design
• Občasný home office

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Správce operačních systémů a sítí, Správce aplikačního SW, Databázový specialista, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.