Společnost BUNA CAFÉ hledá nového kolegu / kolegyni na pozici

SPECIALISTA na SOCIÁLNÍ SÍTĚ a OBSAH, COPYWRITING

BUNA CAFÉ je lídrem na trhu prémiových kávovarů, mlýnků a kompletního vybavení pro domácí i profesionální baristy. Máme také vlastní pražírnu kávy, pořádáme kurzy a školení.

Pokud Vás káva a vše kolem ní baví a zároveň se specializujete na texty, články a sociální sítě, pak možná hledáme právě Vás.

Náplň práce:

  • Komplexní propagace firmy, budování značky Buna café
  • Správa sociálních médií Facebook, Instagram, YouTube
  • Tvorba a dodržování marketingového plánu
  • Tvorba reklamního obsahu, textů, článků, newsletterů
  • Tvorba reklamních bannerů
  • Zajišťování fotografií a videí
  • Spolupráce na tvorbě obsahu firemního webu
  • Návrh, tvorba a vyhodnocení akcí, soutěží apod.
  • Korektura a překlady produktových manuálů z angličtiny
  • Další činnosti v oblasti podpory prodeje

Co očekáváme:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Výborná znalost českého jazyka (gramatika, stylistika) a pokročilá znalost anglického jazyka
  • Pečlivost a dodržování termínů
  • Perfektní znalost v oblasti sociálních médií
  • Zkušenosti s tvorbou obsahu (copywriting)
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Kladný vztah ke kávě
  • Výhodou – zkušenost s PPC reklamou
  • Výhodou - zkušenost s fotografováním, úpravou fotek a videí a grafikou

Požadavky:

  • Společně se životopisem, prosím, zašlete ukázku Vaší práce. Může jít o článek, FB příspěvek, či odkaz na Vaše portfolio, abychom si udělali představu o stylu Vašeho psaní.

Co nabízíme:

  • Zajímavá a různorodá práce v prosperující společnosti
  • Nadstandardní know-how v oboru
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příjemné pracovní prostředí v pozitivně naladěném kolektivu
  • Nadstandardní platové ohodnocení (orientačně 30.000 – 40.000 Kč / měsíc po zapracování)
  • Práce dle dohody na HPP, DPP nebo na IČO
  • Nástup možný ihned

Místo výkonu práce:

  • Rudná u Prahy / Praha

Benefity:

  • sleva na firemní produkty / služby
  • skvělá káva

Společnost
BUNA CAFÉ
Adresa
Havlíčkovo nám. 15/31, Rudná
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Specialista PR, Specialista marketingu, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

PROFNET s.r.o., Oldřich Smítal
311 236 251