Naše společnost, Insight Inside, poskytuje služby v oblasti vyhledávání kvalifikovaných kandidátů a personálního poradenství. V oblasti vyhledávání a umísťování kandidátů se zaměřujeme na střední a vyšší management a specialisty, kteří mají kvalifikaci a odbornou praxi napříč různými odvětvími především v rámci těchto specializací: finance a účetnictví, obchod a marketing, informační technologie, výroba a logistika.

E-commerce Optimization Manager

Pro našeho klienta, významnou společnost působící v oblasti e-commerce, hledáme manažera, který má zkušenosti s řízením a optimalizací různých podpůrných aktivit v oblasti technicko-administrativní podpory, nastavením podmínek s dodavateli a s přípravou i kontrolou kvality dat na e-shopech.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za oddělení produktových dat a oddělení technické podpory obchodu s cílem zvýšit kvalitu a produktivitu
  • nastavení mechanismu kontroly kvality popisů produktů, cen, fotografií, překladů, SEO za účelem zvýšení konverze
  • zajištění včasného nahrání produktů na e-shopech a kontrola správnosti jejich zobrazování
  • zodpovědnost za automatizaci a nastavení podmínek spolupráce s dodavateli, zalistování produktů, zpětné bonusy apod.
  • další různorodé aktivity a projekty v oblasti administrativní, produktové a technické podpory

Požadavky:

  • praxe na obdobné seniorské pozici v oblasti řízení a optimalizace podpůrných back office aktivit
  • manažerské zkušenosti s řízením lidí z větší e-commerce společnosti výhodou
  • univerzální manažerské schopnosti a vysoká míry flexibility
  • schopnost převzít zodpovědnost za různé nesourodé aktivity
  • logické, strukturované, procesní a obchodní myšlení
  • schopnost predikovat kritické body - sladění kapacity jednotlivých oddělení a interní poptávky
  • schopnost flexibilně reagovat na potřeby společnosti a řídit různě zaměřené týmy a aktivity dle aktuální potřeby
  • komunikativní znalost AJ

Nabízíme:

  • jedinečná pracovní příležitost ve významné, progresivní a stále dynamicky rostoucí společnosti
  • práce s moderními nástroji
  • velmi příjemné pracovní prostředí a firemní kultura
  • celá řada firemních benefitů

Pokud Vás uvedená pozice zaujala a máte zájem dozvědět se více podrobností, zašlete nám prosím Vás strukturovaný životopis, případně se s námi spojte prostřednictvím níže uvedených kontaktů. Zasláním životopisu zároveň potvrzujete souhlas s níže uvedeným prohlášením.

Souhlasím, aby společnost Insight Inside s.r.o. zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem o zpracování osobních údajů č. 110/2019 Sb. ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Jedná se o uchování osobních údajů v databázi, jejich úpravu a poskytování třetím osobám - vždy po předchozí dohodě a oznámení totožnosti třetí osoby.

Informace o výběrovém procesu pro uchazeče:
Děkujeme za Váš zájem o inzerovanou pozici. Pokud postoupíte do dalšího kola výběrového procesu, tak Vás budeme nejpozději do 14 dnů kontaktovat. Pokud do 14 dnů neobdržíte zpětnou vazbu, tak byli na základě požadavků našeho klienta upřednostněni jiní kandidáti. Děkujeme za pochopení.

Společnost
Insight Inside s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Prodej a obchod, Technika a vývoj, Vrcholový management, Marketingový ředitel/manažer, Project Manager, Ředitel/manažer kvality, Manažer partnerského prodeje, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.