Jsme logistická společnost, která se zabývá přepravou a doručováním chlazených zásilek. Naše vybudované know-how v oblasti doručování zásilek ke koncovým zákazníkům pod kontrolovanou teplotou dnes využívá desetitisíce zákazníků po celé republice. Za poslední dva roky se nám podařilo vybudovat silnou logistickou síť napříč republikou, otevřít dvě chlazená depa a nastavit logistické procesy tak, abychom doručovali čerstvé potraviny i do 24 hodin od výroby, a to až ke dveřím zákazníka.

Hledáme kolegu, který doplní náš stabilní tým na pozici pracovníka na skladě v novém chladírenském depu, kde obsluhujeme zásilky v kontrolovaném chlazeném režimu. Naučíme Vás náš cross-docking systém, který v případě, že se osvědčíte, budete předávat dalším kolegům.

Náplň práce:

  • příjem a příprava zásilek kolegům řidičům k expedici
  • od 7:00 do 9:30 výdej a dohled nad hladkou nakládkou zásilek
  • evidence příjmu a výdeje ze skladu
  • administrativa spojená s chodem skladu

Požadavky:

  • zkušenosti ze skladu potravin výhodou, ideálně cross-docking
  • schopnost práce v chladírenském a ambientním prostoru
  • aktivní zájem o funkční a bezproblémový provoz, hledáme energické lidi
  • schopnost práce se čtečkou a webovou aplikací
  • asertivní a profesionální jednání

Nabízíme:

  • pevnou pracovní dobu od 6:00 do 14:30
  • obrovskou příležitost v kariérním růstu
  • mladý kolektiv lidí, které logistika opravdu baví
  • zaškolení a průběžné vzdělávání v oblasti logistiky

Místo pracoviště:

  • K Amazonu 224, 252 61 Dobrovíz

Nástup:

  • Co nejdříve, případně dle dohody.

Společnost
Gibon Delivery Logistic s.r.o.
Adresa
Dobrovíz
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.