Agile Consulting Engineers s.r.o. je progresivní a úspěšná pražská projekční kancelář nabízející služby v oblasti statiky pozemních staveb, mostních a inženýrských konstrukcí a geotechniky. Pracujeme na projektech menších i velkých rozsahů pro známé architekty a významné dodavatele a zároveň působíme jako externí konzultanti a sub-dodavatelé projektů velkých rozsahů pro firmy Metroprojekt, Mott MacDonald CZ, AFRY CZ a SUDOP Praha. V současnosti rozvíjíme náš tým a hledáme entuziastické mladé inženýry a konstruktéry se zájmem o dlouhodobou spolupráci a profesní růst. Nástup „čím dříve, tím lépe“.

V případě zájmu prosím zašlete stručné CV – rozhodující je ovšem osobní setkání.

Hledáme týmové hráče na pozici Projektant.

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání stavebního zaměření
  • Zkušenosti s tvorbou projektové dokumentace nosných konstrukcí pozemních nebo dopravních staveb se zájmem o práci na širokém spektru konstrukcí (ŽB, ocel, dřevo, zděné, …)
  • Znalost AutoCADu podmínkou
  • Spolupráci na plný úvazek, popř. minimálně 4 dny v týdnu

Nástupní plat dohodou dle zkušeností, orientačně:

  • 0 – 2 roky: 25.000 – 30.000 Kč/měs. + odměny
  • 3 – 4 roky: 35.000 – 40.000 Kč/měs. + odměny
  • 5 let a více: 45.000 – 55.000 Kč/měs. + odměny

Pracovní náplň:

  • Tvorba projektové dokumentace – výkresy tvaru, skladby, TZ a SV
  • Účast při jednáních, autorský dozor na stavbách
  • Zaškolování mladších kolegů

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní zavedené kanceláře se špičkovým hardwarovým a softwarovým vybavením
  • Možnost dlouhodobé spolupráce a profesního a kariérního růstu s odpovídajícím růstem platového ohodnocení
  • Práci na širokém portfoliu zajímavých projektů se známými českými architekty (Brainwork, FAM Architekti, MCA Atelier a další)
  • Práci na velkých projektech v ČR i zahraničí (Metro D, Zastávka Bubny, Terminál VRT Praha - Východ) v rámci spolupráce s firmami Metroprojekt, Mott MacDonald, AFRY CZ a SUDOP Praha
  • Nadstandardní platové ohodnocení, revizi platu 1x ročně
  • Nadstandardní benefity: mj. roční Lítačka, telefonní paušál s 20 GB dat, 3 sickdays, odměny dle výkonu, dovolená 5 týdnů

Společnost
Agile Consulting Engineers s.r.o.
Adresa
Na vyhlídce 286/64, Praha – Prosek
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.

Agile Consulting Engineers s.r.o., Jan Tomšů
Na vyhlídce 286/64, 19000 Praha 9, Česko
736 535 478
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.