Jsme servisní společnost pro finanční poradce a poradenské firmy.

Zástupce ředitelky oddělení

SAB servis otevírá výběrové řízení na zástupkyni ředitelky oddělení podpory a evidence partnerů.

Hledáme pohodovou osobu, která získá přehled o chodu oddělení a o jednotlivých činnostech. Zajistí chod oddělení v nepřítomnosti ředitelky, bude umět poradit nebo vyřešit problém a bude utužovat kolektiv na oddělení i mimo něj.

Náplň práce:

  • administrativa
  • evidence poradců, vytváření přístupů, úprava údajů
  • komunikace s poradci jak po telefonu, tak i po emailu
  • zástup – přehled o chodu oddělení, o jednotlivých činnostech
  • zajištění chodu oddělení v době nepřítomnosti ředitelky

Požadavky:

  • spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
  • umět řešit problémy
  • komunikativnost – umět komunikovat jak s backofficem, tak s poradci, příjemné vystupování
  • praxe z administrativy – umět s excelem, wordem, sepsat email
  • minimálně maturita
  • cílevědomost – chtít se učit novým věcem
  • samostatnost
  • týmový hráč
  • pozitivní myšlení 😊 - mít nadhled nad věcí
  • smysl pro humor – žádný introvert

Nabízíme:

  • pracovní poměr na HPP
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • přátelské a příjemné pracovní prostředí v rodinné firmě
  • pořádáme společenské a sportovní akce (např. volejbalový turnaj,...)
  • najdeš u nás benefity jako flexibilní pracovní doba, skvělý tým, teambuildingy, neomezené množství kávy a nápojů, ovoce do práce
  • NÁSTUP IHNED

V případě zájmu zasílej svůj životopis s fotografií a motivačním dopisem.

Společnost
SAB servis s.r.o.
Adresa
Suttnerové 814/17, Praha – Vokovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 28 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Administrativní pracovník, Asistentka, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SAB servis s.r.o., Tereza Pollaková