WM Autodíly spol. s r.o. je členem skupiny WM SE se sídlem v německém Osnabrücku, která patří mezi největší a nejdynamičtější evropské obchodní firmy v poskytování služeb pro autoservisy. Společnost nabízí náhradní díly originální kvality na osobní, užitkové i nákladní automobily, nářadí, diagnostiku, vybavení dílen a servisů. Zároveň WM Autodíly poskytuje komplexní péči pro autoservisy - vybavení dílny, specializovaná školení, technickou podporu a investiční programy.

Pro rozšíření našeho úspěšného prodejního týmu hledáme na pobočku Hostivice aktivního kolegu se silným prozákaznickým přístupem.

Pracovní náplň:

• komunikujete se zákazníky, telefonicky, emailem i osobně
• pomáháte zákazníkům vybrat správný díl nebo nářadí
• pracujete s elektronickými i tištěnými katalogy
• přijímáte a zpracováváte objednávky
• zajišťujete optimální skladovou dostupnost sortimentu autodílů
• staráte se o běžnou administrativu pobočky (např. prvotní zpracování účetních dokladů, vedete pokladnu)
• v případě potřeby zastupujete skladníka (vyskladňování, naskladňování a balení autodílů, ruční manipulace se zbožím, atd.)

Požadujeme:

• orientace na zákazníka a silné obchodní cítění
• zájem o auta
• technické znalosti autodílů výhodou
• ochota učit se nové věci
• spolehlivost, zodpovědnost a flexibilita
• praxe na podobné pozici vítána
• základní znalost kancelářských programů MS Office
• čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

• zajímavou práci v dynamickém automobilovém odvětví
• dlouhodobou perspektivu danou tradiční pozicí firmy na trhu
• řádné zaškolení v dané problematice a další vzdělávání
• pracoviště Hostivice
• nástup možný ihned nebo dle dohody
• po odpracovaném roce 5 týdnů dovolené
• stravenky
• možnost nákupu náhradních dílů za výhodných podmínek

Těšíme se na Váš životopis!

Společnost
WM Autodíly spol. s r.o.
Adresa
Archeologická 1383, Hostivice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Auto - moto, Administrativní pracovník, Fakturantka, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

WM Autodíly spol. s r.o., Pavel Nováček
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.