Společnost TEMPUS je moderní, technologicky založená společnost, patřící k významným developerům a investičním společnostem v České republice.

V současné době obsazujeme do našeho týmu velmi důležitou pozici Koordinátor strategických projektů/Výkonný asistent CEO. Hledáme talentované kandidáty, kteří mají chuť se učit nové věci, proniknout do fungování úspěšné developerské společnosti a získat skvělé základy pro svůj další kariérní rozvoj.

Náplň práce:

  • Stínování ředitele společnosti, jeho podpora a zastupování v případě některých vybraných činností
  • Účast na poradách a schůzkách a zaznamenávání důležitých informací z nich
  • Organizace klíčových projektů
  • V rámci projektů zadávání úkolů, kontrolování průběhu plnění, harmonogramu a výstupů
  • Navrhování řešení pro různé aktuální oblasti
  • Mnoho dalších různorodých ad hoc činností
  • Práce ve speciální aplikaci Asana, určené pro projektový management

Od vhodného kandidáta očekáváme:

  • VŠ ekonomického směru
  • Velkou výhodou je zkušenost z práce pro významné poradenské společnosti nebo účast v trainee programu pro absolventy některé z velkých korporací
  • Výhodou je také praxe na obdobné pozici
  • Pozice je vhodná i pro absolventy, kteří již mají pracovní zkušenost během studií
  • Výborná znalost anglického jazyka
  • Vyšší uživatelská úroveň práce s PC (Excel, Word, PowerPoint)
  • Skvělé organizační a komunikační schopnosti
  • Profesionální a reprezentativní vystupování
  • Schopnost týmové práce, aktivní a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

  • Nadstandardní platové ohodnocení
  • Práce v úspěšné české společnosti, která právě prochází velkou expanzí a nabízí talentovaným lidem prostor pro seberealizaci a další profesní růst
  • Moderní pracovní prostředí na Praze 4 (The Park Chodov) s dobrou dopravní dostupností (MHD)
  • Přátelský kolektiv lidí
  • Volný vstup do fitness centra v blízkosti kanceláře

TEMPUS je moderní, technologicky založená společnost, patřící k významným developerům a investičním společnostem v České republice. Patří mezi největší vlastníky pozemků v Praze a okolí.

Skupina TEMPUS má velmi vysoké ambice a plány svého rozvoje a aktuálně prochází významnou transformací, na jejímž konci je vybudování opravdu komplexních a velmi moderních služeb v oblasti developmentu, stavebnictví, architektury a designu, realit a správy budov. Proto nyní hledá na trhu ty nejlepší talenty, kteří se budou podílet na budování nových inovativních služeb, které budou propojovat silné know-how s moderními technologiemi. Jedním z aktuálních projektů společnosti je projekt Park Újezd, který je situovaný nedaleko Průhonic u Prahy. Více informací o tomto projektu najdete zde: https://park-ujezd.cz/

Společnost
TEMPUS NET s.r.o.
Adresa
V parku 2294/4, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management, Administrativní pracovník, Asistentka, Odborný asistent, Project Manager, Konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

TEMPUS NET s.r.o., Iveta Kratochvílová