NSG Morison advokátní kancelář s.r.o. zajišťuje komplexní právní služby pro klienty z řad velkých korporací, středních i menších firem i pro fyzické osoby.

Významnou předností naší kanceláře je úzká spolupráce s dalšími specialisty, kteří působí v oblasti daňového a účetního poradenství
a v oblasti podnikových financí. Díky této synergii jsme schopni řešit složité otázky a podílet se na transakcích, které vyžadují komplexní pohled z právního, daňového nebo finančního hlediska.

PRÁVNÍ STUDENT/KA pro NSG Morison advokátní kancelář s.r.o.

Do naší advokátní kanceláře se zaměřením na právní agendu převážně občanského a obchodního práva hledáme šikovného studenta/šikovnou studentku 2. - 4. ročníku právnické fakulty.
 
Nabízíme práci v neformálním a přátelském kolektivu v centru Prahy (10 minut chůzí od fakulty) a kvalitní různorodou praxi. Pracovní doba je flexibilní, tak aby Ti umožnila bez problémů studovat.

Požadujeme pečlivost, chuť učit se novým věcem, pozitivní přístup k práci, běžnou uživatelskou znalost MS Office a angličtinu na komunikativní úrovni.
 
Odměna: až 170 Kč/hod (podle zkušeností)


Informace o pozici

Společnost
NSG MORISON
Adresa
Jakubská 647/2, Praha – Staré Město
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 120 – 170 Kč / hodina
Zařazeno: Právní služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ), dohoda o provedení práce (DPP)
Datum práce
Datum práce: 3.5.2021 – 20.12.2021
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.