Jsme IQVIA, americká společnost působící ve vice než 100 zemích světa, s víc jak 60 000 zaměstnanci celosvětově a 200 zaměstnanci v České republice. Jsme leaderem v oblasti outsourcovaného řešení pro farmaceutické společnosti.

Consent Collector - slovenština - poloviční úvazek

Jsme nadnárodní společnost dlouhodobě fungující na trhu farmacie a zdravotnictví.

Nabízíme dlouhodobou pracovní spolupráci na pozici Consent Collector pro slovenský trh v úvazku DPP/DPČ. Hledáme, zodpovědného a cílevědomého člena týmu pro práci s on-line databází zdravotnických pracovníků. Kolegu, který bude denně komunikovat s lékaři na nejvyšší úrovni.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Doplňování informací od lékařů do příslušných systémů (jméno, pracoviště, e-mail)
  • Přímý telefonický kontakt ve slovenském jazyce s lékaři na denní bázi

POŽADUJEME

  • Uživatelskou znalost práce na PC (internet, excel, word, outlook)
  • Slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Zkušenosti s prací operátora velkou výhodou
  • Profesionální vystupování, asertivita
  • Pohotové reakce, samostatnost, cílevědomost
  • Spolehlivost, odpovědnost, loajalitu
  • Chuť se osobně zdokonalovat

NABÍZÍME

  • Dobré finanční ohodnocení
  • Práci s on-line databázemi
  • Občerstvení v naší firemní kanceláři
  • Stabilní pracovní příležitost, kam se budete každý den těšit
  • Přátelský a pohodový pracovní kolektiv, který je u nás samozřejmostí
  • Můžete pracovat v moderním architektonické budově Karlína nebo z pohodlí Vašeho domova

Společnost
IQVIA Technology Solutions s.r.o.
Adresa
Pernerova 691/42, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Slovenština (Výborná)
Benefity: Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Telekomunikace, Farmacie, Pracovník call centra, Vkládání dat do počítače, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

IQVIA Technology Solutions s.r.o., Silvie Latalova
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.