Hledáme nového kolegu zákaznické a technické podpory.

Náplň práce:
Podpora produktů a služeb v B2B sektoru (in-store rádio, televize, web rádio)
Péče o zákazníky, řešení pravidelných problémů v provozu
Část podpory je pro polský trh (e-mail i telefon)

Požadujeme:
Komunikační dovednosti na dobré úrovni
Chuť učit se novým věcem, pozitivní přístup a časová flexibilita
znalost práce na PC: MS Office podmínkou
Zkušenost s péčí o zákazníky výhodou

Polština - je výhodou, ale nepožadujeme.

Nabízíme:
Dobrý plat
Zázemí stabilní firmy i v době covid problémů
Pohodový kolektiv
Zaškolení a vedení
Seberealizaci, osobnostní i profesní růst
Mobilní telefon a notebook

Společnost
IS Media s.r.o.
Adresa
Zlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Správa systémů a HW, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Pracovník help desku, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

IS Media s.r.o., David Malina
734 157 142