Co vás čeká

Kontrola subdodávek svařovaných dílců i hotových výrobků od dodavatelů dle výkresové dokumentace.

Práce s měřidly - měření a kontrola délkových rozměrů, geometrických tvarů a vzájemné polohy prvků a jakosti jejich povrchu.

Vedení příslušné dokumentace, vystavování záznamů o provedených kontrolách.

Přejímky větších zakázek přímo u dodavatelů dílů před expedicí.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ vzdělání strojního zaměření

Zkušenosti s kontrolou výroby

Schopnost čtení technické dokumentace (oblast svařování je výhodou)

Zkušenosti s prací s měřidly

Znalost MS Office

ŘP skupiny B

Praxe na obdobné pozici

Výhodou bude, pokud budete umět

Orientace v hydraulických schématech

Provádění nedestruktivních zkoušek svarů - VT nebo PT

Co vám můžeme nabídnout

Nabízíme Vám zázemí stabilní mezinárodní firmy

Práce v příjemném pracovním prostředí a kolektivu

Zaměstnanecké benefity (dovolená 25 dnů, příspěvek na stravování, atd.)

Společnost
Hydac spol. s r.o.
Adresa
Kanadská 794, Planá nad Lužnicí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 34 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Strojírenství, Kontrolor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Hydac spol. s r.o., Pavla Šimotová
731 492 744
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.