Natland Real Estate, a.s., zavedená silná, česká, developerská společnost přijme do svého týmu asistentku společnosti.

Náplň práce:

- Administrativní a organizační podpora vedení společnosti dle operativních požadavků i pravidelných potřeb

- Organizace a kontrola programu vedení

- Komunikace s návštěvami vedení

- Firemní korespondence, příprava podkladů ve Word, Excel dle požadavků vedení

- Pochůzky po úřadech

Požadujeme:

- úplné SŠ vzdělání

- výbornou znalost českého jazyka, AJ slovem i písmem

- výborné vyjadřovací a komunikační schopnosti včetně komunikace po telefonu

- příjemné vystupování

- asertivita

- velmi dobré organizační schopnosti

- MS Office, Excel na pokročilé úrovni

- samostatnost

- odpovědnost za svěřenou a vykonanou práci

- svědomitost, pečlivost, spolehlivost, důslednost

- vysoké pracovní nasazení

- praxi na obdobné pozici

- ochotu učit se novému

- časovou flexibilitu

- zájem o obor

Nabízíme:

- zajímavou, různorodou a zodpovědnou práci

- dynamický a profesionální kolektiv

- odpovídající finanční ohodnocení

- možnost profesního vývoje

- zkrácený úvazek, DPČ/DPP

- nástup ihned

Oslovila Vás naše nabídka? Pokud ano, pošlete nám Váš životopis. Budeme se těšit na spolupráci.

Společnost
Natland Real Estate, a.s.
Adresa
Rohanské nábřeží 671/15, Praha – Karlín
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Stavebnictví a reality, Administrativní pracovník, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ), dohoda o provedení práce (DPP)
Datum práce
Datum práce: 12.5.2021 – 31.12.2021
Zadavatel: Zaměstnavatel