Přední český prodejce vozů BMW, MINI a Alpina, společnost invelt – s.r.o., hledá pro svou pobočku v Praze nové kolegy. Skupina Invelt je tradiční dlouholetý autorizovaný partner BMW, který vedle pobočky v Praze vlastní také showroom a servis v Plzni.

OBCHODNÍK / VÝKUP VOZŮ

Náplň práce:

  • Vykupování ojetých vozidel
  • Aktivní vyhledávání v databázích
  • Komunikace se zákazníky a obchodní partnery ČR + zahraničí
  • Tvorba cenových nabídek a dokumentů souvisejících s výkupem vozů
  • Posouzení technického stavu vozidla
  • Spolupráce se servisním oddělením - cenové kalkulace možných oprav
  • Komunikace s obchodními zástupci

Nabízíme:

  • 5 týdnů volna
  • Fixní plat + prémie
  • Příspěvek na MultiSport kartu
  • Penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Příležitost zažít skvělý pocit, když se věci daří
  • Možnost spojit se s firmou, která ví přesně, co chce a kam směřuje
  • Vytvářet svou vlastní budoucnost v perspektivní firmě

Požadujeme:

  • Obchodní a vyjednávací dovednosti
  • Všeobecnou znalost automobilů
  • znalost AJ nebo NJ
  • Zkušenost s výkupem prémiových značek vítána
  • Zdvořilé a ochotné jednání
  • Srozumitelné a jasné vyjadřování
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Samostatnost
  • min. SŠ vzdělání
  • pozitivní přístup, zdravé sebevědomí, nadšení pro obchod
  • řidičský průkaz skupiny B
  • uživatelskou znalost PC
  • časovou flexibilitu

Společnost
Invelt s.r.o. - Praha
Adresa
Jeremiášova 1127/5, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Auto - moto
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.