Společnost Podané ruce o.p.s.
Pomáháme lidem v obtížných situacích jejich života tvorbou preventivních, podpůrných a intervenčních služeb. Formou kvalitně poskytovaných služeb hledáme a vytváříme cesty k sociální, zdravotní i osobní stabilizaci klientů, s ohledem na dlouhodobě udržitelnou kvalitu jejich života a osobní spokojenost.

Odborný poradenský pracovník, pracovnice

Náplň práce:

  • Práce s uživateli drog či s osobami s jiným typem závislostí ve vazbě, ve výkonu trestu oděntí svobody a po propuštění z vězení. Poradenství, sociální práce, case management – podpora motivace k abstinenci, prevence relapsu, příprava na propuštění, komunikace a zprostředkování kontaktu s dalšími odbornými institucemi – např. PMS ČR, Úřad práce, sociální kurátor, léčebná zařízení. Formou individuální i skupinové spolupráce přímo ve věznicích.

Požadujeme:

  • VŠ/VOŠ ( obor adiktologie, psychologie, soc.práce , andragogika, soc.pedagogika, etopedie )
  • Motivaci pro práci s cílovou skupinou, nestigmatizující přístup
  • Orientace v problematice adiktologie
  • Trestní bezúhonnost
  • Praxe v oboru závislostí nebo sociální práci
  • Ochotu cestovat – dojíždění a poskytování poradenství přímo ve věznicích
  • Řidičský průkaz sk. B

Výhodou:

  • Další vzdělání / kurzy ( motivační rozhovory, krizová intervence, prevence relapsu, dluhové poradenství…)
  • Znalost AJ

Nabízíme:

  • Profesní růst – externí supervize, další vzdělávání
  • Zajímavou a tvořivou práci v profesionálním kolektivu
  • Zázemí zavedené organizace
  • Smlouvu na dobu určitou, úvazek 1,0
  • Mzda podle délky praxe a dosaženého vzdělání
  • 6 týdnů dovolené, 3x sickday

Uzávěrka přihlášek: 27.5.2021

Plánovaný termín pohovorů: 3.6. 2021 odpoledne a 4.6.2021 dopoledne

Plánovaný nástup: 1.7.2021

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail pomocí tlačítka "odpovědět"

Pokud Vás do 28.5.2021 neoslovíme, dali jsme přednost jiným uchazečům.

Kontaktní osoba: Mgr. Ondřej Bílý

Telefon: +420 775 868 566

S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto inzerátu, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelu, pro který byly poskytnuty, a po dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.

Adresa
Novobranská 526/14, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Společnost Podané ruce o.p.s., Ondřej Bílý
775 868 566