Distributor originálních léčivých přípravků a zdravotnických prostředků hledá vhodné kandidáty na pozici:

Obchodní reprezentant - zdravotnické prostředky

Hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici obchodního reprezentanta pro Čechy pro oblast zdravotnických prostředků – nitrooční čočky a příslušenství

Chcete se dále rozvíjet nejen v oblasti obchodu, ale třeba i marketingu?

Pak hledáme právě vás!!

Pracovní náplň:

- monitoring trhu

- péče o stávající klienty

- aktivní vyhledávání potenciálních zákazníků z řad oftalmologů, očních klinik a nemocnic

- organizace seminářů a školení

- uplatňování a dodržování obchodní a marketingové strategie

- reporting a administrativa

Požadavky:

- minimálně SŠ vzdělání

- obchodní talent, schopnost umět se prosadit

- zkušenost z oblasti oftamologie výhodou, ze zdravotnictví nutností

- výborné komunikační, organizační a prezentační dovednosti

- vlastní iniciativu, kreativitu, samostatnost

- výborná znalost anglického jazyka

Nabízíme:

- práci v zavedené české farmaceutické společnosti z dlouholetou tradicí

- zajímavou práci s možností budovat kariéru v perspektivním odvětví

- motivující finanční ohodnocení a výkonnostní bonusy

- osobní rozvoj v dané oblasti

V případě zájmu zašlete CV v českém a anglickém jazyce.

Dovolujeme si upozornit, že budeme kontaktovat pouze uchazeče splňující naše požadavky.

Společnost
NEOMED s.r.o.
Adresa
Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Závodní stravování, Kafetérie, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Farmacie, Obchodní zástupce, Farmaceutický reprezentant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel