Jsme dynamická společnost zaměřená na oblast IT, v níž propojujeme nabídku s poptávkou, kvalitní odborníky se zajímavými projekty. Od roku 2005, kdy byla společnost založena, jsme se stali důvěryhodným a respektovaným lídrem na trhu. V roce 2019 jsme dosáhli 1 mld. obratu. Naše pobočky najdete v České republice, v Rakousku a na Slovensku. Svým přístupem vyplňujeme mezeru na trhu a před naší konkurencí jsme vždy o krok napřed.

Nejsme klasická personální agentura. Zaměřujeme se na IT odborníky, které máme na projektech nejen po celé ČR. Fungujeme především formou bodyshop, nic ti to neříká? nevadí! Pokud máš alespoň malou zkušenost s náborem a ideálně aktivním vyhledáváním kandidátů.. přihlas se!

Jaká bude Vaše náplň práce?

- vyhledávání vhodných kandidátů pomocí našeho unikátního CRM systému

- vyhledávání talentů na LinkedIn, kde budeš mít zřízený prémiový účet

- aktivní volání vhodným kandidátům (telefonické pohovory)

- zpracování CV kandidátů

- zpracování dat a spojená administrativa

- koordinace dalších kroků s obchodním oddělením (pohovory, nástupy, relokace atd.)

Bez čeho se neobejdete?

- výborné komunikační schopnosti a proaktivita

- znalost moderních on-line nástrojů pro recruitment

- AJ min. B2

- samostatnost a cílevědomost

- spolehlivost a výborný time management

- schopnost rychle se učit novým věcem

- výhodou je zkušenost na obdobné pozici v oblasti náboru

Na co u nás můžete těšit?

- flexibilní pracovní doba, home office a sickdays

- notebook, mobilní telefon a firemní tarif

- Multisport karta

- moderní zázemí na Pankráci

- nadstandardní motivační finanční ohodnocení

- občerstvení na pracovišti

- přátelský tým kolegů a profesionálů na danou oblast

- spolupráce formou HPP nebo IČO

Společnost
CoolPeople a.s.
Adresa
Na strži 2102/61a, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, HR konzultant, Náborář, Personalista, HR specialista, HR Business Partner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

CoolPeople a.s., Lucie Posadová
+420 739 155 622