Společnost Tech Data Corporation, je předním distributorem produktů informačních technologií, s více než 100 000 zákazníky ve více než 100 zemích po celém světě. Společnost je největším distributorem informačních technologií a patří do žebříčku Fortune 500 společností. Jsme partnery největších světových výrobců IT technologií (Microsoft, HP, Lenovo, Cisco, atd.)

CAD specialista/konzultant

Nabízíme zajímavé uplatnění na pozici pre-sales specialisty pro CAD produkty pro oblast strojírenství nebo stavebnictví v mezinárodní distribuční společnosti. Kromě zajímavé pracovní náplně budete mít na dané pozici také přístup k technologickým novinkám a nejnovějším produktům firmy Autodesk.

Náplň práce:

  • spolupráce na přípravě obchodně-marketingových kampaní a aktivit zaměřených na strojírenské/stavařské produkty Autodesk
  • pre-sales prezentace pro koncové uživatele
  • prezentace zaměřené na představení konkrétních produktů a řešení partnerskému kanálu
  • příprava webinářů se zaměřením na specializované řešení Autodesku,v češtině a v angličtině
  • redaktorská činnost – psaní odborných článků na webové portály
  • příprava, překlad a korektura produktových brožur
  • technická podpora produktů Autodesku - především řešení technických dotazů pro AutoCAD LT, AutoCAD a Autodesk produkty pro oblast strojírenství/stavebnictví
  • komunikace a spolupráce s dodavatelem
  • komunikace a rozvíjení vztahů s technickými týmy zákazníků (resellerů)
  • interní spolupráce v rámci týmu
  • komunikace s kolegy na obdobné pozici v rámci mezinárodního týmu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • znalost alespoň některých Autodesk produktů
  • obchodně-technické uvažování
  • prezentační dovednosti na dobré úrovni
  • dobrá znalost MS Office (především MS Excel)
  • znalost anglického jazyka na dobré úrovni
  • zkušenosti pro oblast správy dat, Cloud, CAM, renderingu dat apod. vítány
  • zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost
  • schopnost samostatného plnění zadaných úkolů

Nabízíme:

  • dobré finanční ohodnocení složené z fixní mzdy a čtvrtletních odměn
  • možnost osobního i profesního rozvoje
  • přístup k nejmodernějším technologiím v dynamickém prostředí
  • neformální a přátelskou atmosféru na pracovišti
  • práci v mladém kolektivu
  • účast na výstavách, seminářích a mezinárodních konferencích
  • možnost občasné práce z domova
  • zajímavé benefity

Pokud Vás nabídka zaujala, dejte nám o sobě vědět!

Společnost
Tech Data Distribution, s.r.o.
Adresa
Líbalova 2348/1, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Stavebnictví a reality, Strojírenství, IT konzultant, Lektor/instruktor, Projektant, Technik ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Tech Data Distribution, s.r.o., Alžběta Vlasáková