NEXNET, a.s. poskytuje služby v oblasti prodeje a technické podpory CAD/CAM aplikací a strojírenské výroby. Naším cílem je nabídnout zákazníkům komplexní služby od prodeje po školení, technickou podporu, konzultace či technologický audit.
Nabízíme možnost připojit se k týmu zajišťujícímu technickou podporu CAD/CAM softwaru pro strojírenství.

Programátor pro CAD/CAM systémy

Náplň práce

  • Programování postprocesorů pro řízení obráběcích CNC strojů,
  • programování rozšiřujících knihoven v C#, MSSQL pro CAD/CAM systém EDGECAM,
  • technická podpora pro stávající implementace a úpravy programových rozšíření v JavaScript a ASP,
  • tvorba automatizačních maker pro podporu výroby - průmysl 4.0, komunikace s databázemi výroby a obchodu.

Požadujeme

  • Ukončené středoškolské vzdělání technického směru,
  • znalost programování v jakémkoliv jazyce (C, C++, C#, Matlab, Python, PHP, Java),
  • základní znalost databází MSSQL nebo MySQL, případně MDB/Acces,
  • znalost programování a funkce webových stránek (ASP, PHP, JavaScript),
  • základní znalost některého CAD/CAM systému pro podporu třískového obrábění,
  • základy programování v libovolném programovacím jazyku (C, C++, Java, Pascal, Python, C#, JavaScript),
  • angličtina na úrovni A2, nutná minimálně pasivní znalost - denní komunikace s technickou podporou ve Velké Británii přes e-maily,
  • zájem o obráběcí centra, technologie obrábění,
  • schopnost naslouchat a řešit problém,
  • zájem se vzdělávat a rozvíjet programování a funkce CAD/CAM systémů v oboru obrábění,
  • písemný projev v českém jazyce bez chyb výhodou,
  • samostatnost, spolehlivost a časovou flexibilitu,
  • ochotu učit se novým věcem,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • maximální pracovní nasazení,
  • orientace na výsledek.

Nabízíme

  • Zázemí stabilní prosperující společnosti s dlouholetou působností v oblasti CAD/CAM na českém a slovenském trhu,
  • doškolení pro dané programovací jazyky,
  • různorodou a zajímavou pracovní náplň,
  • příjemné pracovní prostředí a týmový kolektiv,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • spolupráce s odborníky na nejvyšší úrovni v oblasti CAD/CAM v rámci nejen České republiky, ale i celosvětového měřítka.

Místo výkonu práce: Morava (pobočky Zlín, Brno nebo Kroměříž).

Nástup: ihned

Společnost
NEXNET, a.s.
Adresa
Zlínský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Strojírenství, Technika a vývoj, Programátor, Technolog ve strojírenství, Vývojový technolog, CAD/CAM specialista, C# vývojář, JavaScript vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.