Holding DEK a.s. tvoří skupina firem zabývajících se dodávkami materiálů a služeb pro stavebnictví a výrobou stavebních materiálů: Stavebniny DEK a.s., Stavebniny DEK s.r.o., DEKMETAL s.r.o., DEKWOOD s.r.o., G SERVIS s.r.o., DEKPROJEKT s.r.o. a WÄRME s.r.o.

Pro svou technickou složku DEKPROJEKT s.r.o. hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Specialista v oboru stavební fyzika - student (21274)

Specialista v oboru stavební fyzika - student

Pracovní náplň:

  • Výpočty a spolupráce na odborných posudcích v oborech stavební fyziky (energetika, tepelná technika, akustika)
  • Průzkumy a měření na stavbách
  • Práce se stavebně-fyzikálním softwarem (DEKSOFT, Hluk+)
  • Komunikace se zákazníky
  • Soustavné vzdělávání v oboru, aktivní účast na celkovém rozvoji know how firmy

Požadujeme:

  • Student stavební fakulty VŠ (2. až 4. ročník)
  • Předpokládaný úvazek 2 - 3 dny v týdnu
  • Zájem o obory stavební fyziky a energetiky, technické myšlení
  • Samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilitu
  • Schopnost písemně i ústně formulovat myšlenky
  • Znalost práce na PC (MS Office, Open Office výhodou)
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Nabízíme:

  • Pracovní zázemí, sdílení informací
  • Příležitost pro studenty kteří nevidí svou budoucnost ve standardním projektování (rýsování)
  • Možnost profesního růstu, možnost nástupu na HPP po dokončení studia
  • Motivující finanční ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku a rozvoji firmy
  • Možnost využívání firemních benefitů
  • Mladý kolektiv
  • Zajímavou práci v dynamické společnosti

Společnost
DEK a.s.
Adresa
Ke Kamenině 701/12, Ostrava – Hrušov
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Projektant, Technik ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Datum práce
Datum práce: 10.5.2021 – 30.6.2022
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.