STAVBYVEDOUCÍ

Máte technické myšlení a nemáte moc rádi kancelář? Nechybí Vám spolehlivost, preciznost a zodpovědnost? Baví Vás práce s lidmi?

Právě takového kolegu oceníme v našem kolektivu ve stabilní firmě, která se už 50 let zabývá montovanými dřevostavbami na té nejvyšší úrovni.

Jsme silná společnost s dlouholetou zkušeností ve výrobě a výstavbě montovaných dřevostaveb, se zázemím německého rodinného koncernu Haas Group. Patříme mezi největší a nejvýznamnější výrobce rodinných domů, hal, průmyslových a zemědělských budov nebo mateřských škol na bázi dřeva v České republice. Jsme Haas Fertigbau s.r.o.

Co vás čeká

- kontrola projektové dokumentace a její kompletnosti
- kontrola dodávek materiálu na stavby, kontrola jeho kvality
- kontrola dodržování technologických postupů
- řízení , koordinace a kontrola prováděných pracích na svěřené stavbě
- návrhy alternativních technických řešení
- samostatná jednání se všemi účastníky stavby
- vedení kontrolních dnů
- vedení stavebních deníků
- koordinace pracovních týmů
- fotodokumentace prováděných stavebních prací a jejich archivace
- kontrola zpracovaných výkazů výměr v porovnání s projektovou dokumentací
- kontrola obsahové a cenové správnosti předložených nabídek subdodavatelů,
včetně vyhodnocení
- schvalování předkládaných návrhů na fakturaci subdodavateli
- efektivní využití stavebních strojů a ostatních zařízení
- informovat vedení společnosti o stavu svěřených zakázek
- spolupráce s ostatními středisky
- zodpovědnost za dodržování bezpečnosti při výstavbě

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- VŠ/SŠ stavební
- organizační a rozhodovací schopnosti
- technické myšlení a orientace v projektové dokumentaci
- uživatelská znalost programu MS Office
- komunikativnost a schopnost vést samostatná jednání
- akceptovatelnost pružné pracovní doby
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- znalost německého jazyka výhodou

Společnost
Haas Fertigbau s.r.o.
Adresa
Plzeňský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Stavbyvedoucí, Stavební dozor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Haas Fertigbau s.r.o., Milada Makulová
+420 731 542 269
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.