Visit in Prague s.r.o.

Pokojská

Hledáme kolegyni na pozici pokojská pro náš malý rodinný hotýlek nacházející se v centru Prahy. Nástup možný ihned.

Možnost nepravidelných denních směn (především mezi 10-15 hod), zajímavé finanční podmínky. Práce na krátký/dlouhý týden (všední dny i víkendy). Možnost přizpůsobení úvazku dle potřeby.

Náplň práce:

Úklid pokojů, úklid společných prostor
Úklid a sanitace sociálních zařízení
Zajišťování neustálého pořádku a čistoty
Manipulace s čistým/špinavým prádlem (příjem/výdej prádla z/do prádelny, vedení skladu s čistým prádlem (třídění čistého prádla po příjmu z prádelny, kontrola stavu prádla (skvrny, potrhání atd.)

Co očekáváme:

Spolehlivost
Pečlivost
Smysl pro detail
Fyzickou zdatnost

Nabízíme:

Nadstandartní finanční ohodnocení
Přátelský kolektiv
Příjemné pracovní prostředí
Stabilní spolupráci
Možnost flexibility
Částečný /plný úvazek

V případě zájmu pošlete svůj životopis.

Do předmětu uvádějte název pozice. Pokud se Vám do dvou týdnů neozveme, byla dána přednost jinému kandidátovi

Adresa
Na Kampě 513/10, Praha – Malá Strana
Plat
Plat: 150 – 250 Kč / hodina
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Řemeslné a manuální práce, Služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o provedení práce (DPP)
Datum práce
Datum práce: 15.5.2021 – 31.12.2022
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.