Společnost PetCenter CZ s.r.o. je lídrem na českém i slovenském trhu a to se sítí více než 160 prodejen s chovatelskými potřebami. První prodejna Pet Center CZ s.r.o. vznikla v roce 2000 v Průhonicích a od té doby se maloobchodní a velkoobchodní síť stále rozrůstá. Stejně tak, jako rozšiřujeme prodejní a obchodní aktivity, posilujeme i naše pracovní týmy.

Brigádník na prodejně chov. potřeb - Lanškroun

Chceš propojit lásku ke zvířatům se svou kariérou? Chceš si přivydělat a hledáš dlouhodobou brigádu?

Přidej se k nám a přijď nám pomáhat na naši prodejnu!

Jaká bude náplň práce?

  • Aktivní oslovování zákazníků a prodej sortimentu chovatelských potřeb
  • Odborné poradenství zákazníkům
  • Práce na prodejně, zejména pak udržování čistoty a doplňování zboží
  • Péče o zvířata na prodejně
  • Čištění zvířecích ubikací
  • Práce na pokladně

Co od Vás očekáváme?

  • Proaktivní a vstřícný přístup k obsluze zákazníků
  • Dobré vystupování a spolehlivost
  • Plnoletost
  • Zájem o chovatelství
  • Nasazení a chuť do práce
  • Chuť prohlubovat své znalosti

Co Vám nabízíme?

  • Možnost dlouhodobé brigády - dle Vašich časových možností
  • Zajímavou zkušenost z oboru
  • Spoustu se toho naučíte z oblasti chovatelství i z oblasti prodeje

Společnost
PetCenter CZ s.r.o.
Adresa
Dvořákova 1161, Lanškroun – Žichlínské Předměstí
Zařazeno: Prodej a obchod, Prodavač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ), dohoda o provedení práce (DPP)
Datum práce
Datum práce: 1.5.2021 – 31.12.2021
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

PetCenter CZ s.r.o., Kateřina Šedivá