Hledáme novou kolegyni na pozici recepční v Praze, pro malý malebný hotýlek o šesti pokojích v centru Prahy na skvostné Kampě, která rozšíří náš mladý a dynamický kolektiv. Staňte se součástí týmu, pracujte s námi, zdokonalte se v oboru a získejte nové zkušenosti.

Recepční

Požadujeme
· Středoškolské vzdělání s maturitou

· Jazykové znalosti – ČJ a ANJ – výborná úroveň, jakýkoliv další světový jazyk výhodou

· Kultivovaný (příjemný) zjev a vystupování, reprezentativní vystupování

· Schopnost jednat s lidmi

· Praxe v oboru min. 1 rok

· Dobrá paměť

· Schopnost improvizovat, organizovat, koordinovat, samostatně rozhodovat

· Přesnost, spolehlivost, vstřícnost, pozitivní přístup

Příprava snídaní

· Nekonfliktní osoba

· Výborné komunikativní schopnosti a jasné konstruktivní vyjadřování

· Znalost práce na PC (kanc. Programy – MS Office, Outlook, rez. systém)

· Čistý trestní rejstřík

Nabízíme
Práce v mladém a dynamickém kolektivu
Příjemné prostředí v centru Prahy
Platové ohodnocení: dohodou

Náplň práce
· osobní, telefonická, emailová, faxová komunikace s klienty, zaměstnanci, subdodávkami atd.

· zpracování, roztřídění, přesměrování příchozích telefonických hovorů, pošty, emailů atd.

· check-in, check-out

· podávání rad a informací hostům i cizojazyčně

· vyřizování stížností a přání hostů

· vedení předepsané evidence a administrativy

· provádění inkasa valut a karet

· zjišťovat informace o hotelu, místě ve kterém se hotel nachází, informovat o zajímavostech a událostech místa

· organizace úklidů

. celodenní směny

Společnost
Visit in Prague s.r.o.
Adresa
Na Kampě 513/10, Praha – Malá Strana
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 120 – 180 Kč / hodina
Zařazeno: Administrativa, Cestovní ruch a ubytování, Služby, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o provedení práce (DPP)
Datum práce
Datum práce: 15.5.2021 – 31.12.2022
Zadavatel: Zaměstnavatel