Elkamet s.r.o., je stabilní německá výrobní společnost s pobočkami v SRN, USA, Číně a ČR. Na trhu působí více než 60 let, v ČR je od roku 2004. Firma je významný výrobce plastových výrobků nejen pro automobilový průmysl, vyrábějící extrudované profily z technických polymerových materiálů, nádrže z PA/PE/XPE pro palivové a hydraulické systémy metodou rotačního odlévání, blatníky a vzduchové kanály pro užitková vozidla a motocykly. Vzhledem ke stále narůstajícím zakázkám potřebujeme posílit naše týmy a hledáme nové kolegy nebo kolegyně do našich týmů.

Nákupčí

Vaším úkolem bude:

  • komunikace s dodavateli materiálů, zboží a služeb,
  • vyjednávání o cenách a smluvních podmínkách,
  • vystavení objednávek,
  • kontrola faktur, dodacích listů,
  • řešení reklamací,
  • spolupráce se všemi odděleními společnosti - centrální nákup,
  • statistiky a přehledy pro vedení společnosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou,
  • AJ nebo NJ komunikativně - zahraniční dodavatelé,
  • znalost MS Office, zejména Excel,
  • samostatnost, velmi dobré komunikační schopnosti, pečlivost a zodpovědnost,
  • ŘP sk. B.

Velmi uvítáme:

  • praxi na obdobné pozici,
  • technické myšlení - v budoucnu možno posun na technického nákupčího - stroje, zařízení, vybavení.

Nabízíme Vám:

  • zajímavé finanční ohodnocení v závislosti na zkušenostech a praxi,
  • podporu kolegů z oddělení nákupu,
  • perspektivní zaměstnání s možností dalšího rozvoje,
  • pružná pracovní doba s možností volby začátku a konce směny,
  • Home Office, notebook, mobilní telefon,
  • stravenky, bonusy a odměny, další vzdělávání.

Společnost
Elkamet s.r.o.
Adresa
Myslinka
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Mírně pokročilá) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Nákup, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Nákupčí, Obchodní asistent, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel