ZF Engineering se jako vývojové centrum podílí na vývoji nové generace automatických převodovek, adaptivních tlumičů, elektropohonů a dalších systémů. A to nejen pro osobní auta, ale také nákladní vozy nebo třeba hasičské speciály.

SW architekt pro eMobilitu

Do pobočky ve Zlíně hledáme kolegy, kteří budou navrhovat architekturu SW pro řídící jednotky elektromobilů.

Co budete dělat?

  • Analyzovat požadavky a navrhovat řešení spojená s vývojem SW
  • Navrhovat nové funkce do stávající softwarové architektury dle AUTOSAR standardu
  • Hledat, analyzovat a řešit problémy, komunikovat se SW analytiky
  • Dokumentovat architekturu SW v UML dle standardů Automotive SPICE, ISO26262
  • Spolupracovat na tvorbě konceptů a strategií vývoje SW v mezinárodním prostředí

Co byste měli mít?

  • VŠ technického zaměření (elektrotechnika, aplikované vědy, kybernetika apod.)
  • Praktické zkušenosti s designem v UML
  • Zkušenost s programováním (C/C++)
  • Aktivní znalost anglického jazyka (mail, telefon), výhodou znalost německého jazyka
  • Analytické myšlení a schopnost učit se nové věci

Výhodou:

  • Znalost nástrojů Enterprise architect, ClearCase, ClearQuest, IBM Doors

Co u nás získáte?

  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
  • Spolupráci na mezinárodních projektech
  • Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
  • Rozšířená možnost práce z domova a 25 dní dovolené
  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
  • Příspěvek na home office a penzijní/životní pojištění
  • Stravenkový paušál, benefit program Cafeterie a další

Společnost
ZF Česká republika
Adresa
Nad Stráněmi 5656, Zlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, SW architekt, Elektroinženýr, Vývojový inženýr, Pracovník výzkumu a vývoje, C++ vývojář, Embedded vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

ZF Engineering Plzeň s. r .o.
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.