Společnost Busch je čelním světovým výrobcem vývěv a vakuových systémů s téměř šedesátiletou historií. Naše produktové portfolio zahrnuje řešení pro vakuové i přetlakové technologie ve všech průmyslových odvětvích.

Naše ústředí sídlí v německém Maulburgu, kde je rovněž umístěn náš hlavní německý výrobní závod. Společnost Busch Vacuum Solutions má výrobní závody v Německu, Švýcarsku, Velké Británii, České republice a USA a má vlastní prodejně-servisní pobočky v padesáti státech. Busch Vacuum Solutions je rodinná společnost řízená členy rodiny Busch.

Společnost Busch zaměstnává více než 3 400 zaměstnanců po celém světě, mezi které patří mnoho chemických inženýrů, techniků a servisních odborníků. Servisní technici a inženýři společnosti Busch se starají o vakuové systémy ve všech koutech světa a v mnoha odvětvích – od pobřežního ropného průzkumu v Arktickém moři až po balení potravin v Patagonii.

Sales Engineer

Pro posílení našeho týmu hledáme kolegu/-yni na pozici :

Sales Engineer pro západní polovinu ČR

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

• péče o stávající zákazníky v západní polovině ČR
• akvizice nových zákazníků v západní polovině ČR
• vedení technických i obchodních jednání
• odpovědnost za obchodní výsledky

Co od Vás očekáváme?

• Bydliště ve Středočeském nebo Plzeňském kraji, připadně Jihočeském kraji

• Praxi v prodeji technologií nebo technických produktů

• VŠ vzdělání technického směru podmínkou (přednostně strojní nebo elektro)
• Časovou flexibilitu (3 dny v týdnu budete navštěvovat stávající i potenciální zákazníky)
• Aktivní znalost AJ je velmi vítána
• Uživatelská znalost Microsoft Office
• ŘP sk. B – aktivní řidič

Co bude Vaší výhodou?

• Praktické zkušenosti v prodeji technologií
• Ochota a schopnost se neustále učit a zdokonalovat
• Přesvědčivost, aktivita, samostatnost, kreativita
• Schopnost vyjednávání, smysl pro obchod

Co Vám můžeme nabídnout?

• Zázemí stabilní a neustále se rozvíjející nadnárodní společnosti
• Úvodní školení a dlouhodobé zdokonalování znalostí a dovedností
• Odpovídající vybavení (notebook, mobilní telefon, služební automobil i k soukromým účelům)
• Možnost osobního růstu a dalšího vzdělávání
• Práce z domova - zpravidla 2 dny v týdnu
• Zajímavou a různorodou práci
• Firemní benefity

V případě Vašeho zájmu prosím do 5. června 2021 zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce. Nástup co nejdříve.

Společnost
Busch Vakuum s.r.o.
Adresa
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 60 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.