Správní ředitelka Činohry Národního divadla vypisuje výběrové řízení na pozici Vedoucí/vedoucího obchodního odboru Národního divadla.

Vedoucí obchodního odboru je zodpovědný/á za prodej vstupenek, předplatného, vstupenkových balíčků, dárkových poukázek, divadelních programů a dalšího doprovodného zboží, za analytické činnosti a marketingovou podporu prodeje. Řídí ekonoma odboru a čtyři oddělení (oddělení analytické, oddělení hromadného prodeje, oddělení péče o diváky, oddělení pokladen).

Co vás čeká

  • řízení a vedení pracovníků obchodního odboru;
  • zajištění byznys analýz a rozvoje business intelligence;
  • zajištění projektových činností ve vztahu k dodavatelům prodejního systému a webu;
  • zajištění prodeje ve všech bodech kontaktu se zákazníkem (informační linka, pokladny, oddělení hromadného prodeje, online prodej, prodej při představeních, smluvní prodejci);
  • spolupráce s dalšími organizačními složkami divadla, zejména s uměleckými správami, oddělením marketingu, hledištním personálem a účtárnou;
  • příprava a realizace strategií, technik a taktik v oblasti prodeje a jeho marketingové podpory (newsletter – CRM, tiskoviny, prezentace v e-shopu, facebook);
  • rozvoj propojení prodejních a marketingových aktivit s oblastí cestovního ruchu (hotely, tour operátoři, poskytovatelé zážitků), a to jak návštěvníků ze zahraničních destinací, tak z oblastí ČR mimo Prahu;
  • spolupráce s ostatními organizačními složkami na rozvoji dalších oblastí (např. digitalizace, environmentální politika);
  • zajištění koordinace výroby, logistiky, prezentace a prodeje doprovodného zboží a administrace představení a dalších produktů v prodejním systému;
  • zajištění administrace výběrových řízení týkajících se obchodního odboru a řádného chodu obchodního odboru v oblasti rozpočtování, výkaznictví a dodržování zákonných předpisů i vnitřních norem divadla.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ vzdělání v ekonomickém a/nebo humanitním oboru;
  • aktivní znalost anglického jazyka na úrovni min. B2 slovem i písmem;
  • další jazyk výhodou;
  • pokročilá znalost MS office;
  • znalost ekonomických agend, výhodou v oblasti veřejné správy nebo příspěvkových organizací;
  • komunikativnost, orientace na zákazníka, schopnost řešit krizové situace;
  • prokázaná zkušenost v řízení lidí a týmů;
  • prokázaná zkušenost s řízením prodeje;
  • dobrý přehled o dění v oblasti divadla a kultury.

Výhodou bude, pokud budete mít

  • znalost některého z prodejních systémů a CMS pro web.

Co vám můžeme nabídnout

  • práce na plný úvazek;
  • práce v jedinečné kulturní instituci;
  • moderně technologicky a zákaznicky proaktivně nastavené obchodní aktivity;
  • široký rozsah benefitů včetně stravenek, příspěvku na penzijní nebo životní pojištění (při splnění podmínek), firemního notebooku a mobilního telefonu, a nadstandardního rozsahu dovolené.

Datum nástupu:

1.8.2021 (event. 1.9.2021).

Podrobný motivační dopis a životopisy v češtině a angličtině zasílejte do 16.5.2021 Ing. Janě Hubičkové, MBA, vedoucí personálního oddělení Národního divadla.

Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze ty uchazeče, kteří postoupí do druhého kola výběrového řízení, které bude probíhat formou ústního pohovoru.

Společnost
NÁRODNÍ DIVADLO
Adresa
Ostrovní 1289/1, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní školka, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Prodej a obchod, Vrcholový management, Account Manager, Obchodní ředitel/manažer, Manažer prodejního týmu, Manažer partnerského prodeje, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: tělesně postižení.

NÁRODNÍ DIVADLO, Jana Hubičková