Promopharma, s.r.o. je partner farmaceutických firem v oblasti outsourcingu. Pro našeho klienta, významnou, originální farmaceutickou společnost zahajujeme výběr medicínských reprezentantů, kterých úkolem bude prezentace svěřeného OTC portfolia.

Hledáme kandidáty na pozici Farmaceutického reprezentanta OTC pro regiony: Královéhradecký a Pardubický kraj.

Pracovní náplň:

  • plánování a realizace návštěv (lékárny)
  • prezentace produktů ve svěřeném regionu, (kraje Pardubický, Královéhradecký)
  • udržování vztahů s klienty, akvizice nových
  • zodpovědnost za dosahování stanovených obchodních cílů
  • pravidelné reportování
  • monitoring konkurence
  • organizace seminářů a odborných akcí

Požadavky :

  • minimálně SŠ vzdělání zakončené maturitou
  • zkušenost na pozici medicínského reprezentanta (lékárny) je podmínkou (min.1 rok)
  • výborné prezentační, komunikační dovednosti
  • flexibilita , zodpovědnost, důvěryhodnost
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič)

Nabízené výhody a benefity

  • komplexní produktové školení a školení prodejních dovedností
  • možnost profesního růstu
  • příjemné pracovní prostředí
  • motivační finanční ohodnocení
  • bonusy za dosažené úspěchy
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • možnost spolupráce na ŽL (IČO)

Plat: 40 000,00 Kč - 50 000,00 Kč /měsíc

Společnost
Promopharma, s.r.o.
Adresa
Královéhradecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Bonusy/prémie, Provize z prodeje
Zařazeno: Prodej a obchod, Farmacie, Obchodní zástupce, Farmaceutický reprezentant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Promopharma, s.r.o., Juraj Paulíny
00421904010388