Hledáme do svého stávajícího teamu začínajícího obchodníka, partnera, stratéga a spolupracovníka, jestli jsi pozitivně laděná osobnost – tedy mezi nás dobře zapadneš a umíš se dobře reprezentovat pak jsi vhodný kandidát!
Pozice je vhodná tedy i pro případné absolventy, či kandidáty bez praxe.

Nabízíme:

* Práci na plný úvazek HPP, DPP nebo IČO
* Přátelskou atmosféru v příjemném pracovním prostředí
* Velmi dobré finanční podmínky, profesní růst, zaměstnanecké výhody
* Občerstvení na pracovišti zdarma
* Kromě toho vám naše obchodní podmínky umožní přilákat a doporučit více klientů

Náplň práce:

* Sledování kryptoměnových trhů
* Vytváření obchodních strategií
* Komunikace s klienty, spolupráce při přípravě reportů, příprava podkladů pro obchody
* Spolupráce se zkušenými kolegy společnosti, práce v týmu

Očekáváme:

* Minimálně vyučení / SŠ vzdělání - bez omezení oboru vzdělání (vhodné i pro čerstvé absolventy)
* Dobrou znalost práce na PC
* Schopnost empatické osobní i telefonické komunikace s klienty
* Příjemné vystupování, cílevědomost

Kariéra u nás znamená dlouhodobý růst a stabilní příjem.Věřím, že jsme Vás zaujali budeme se těšit na Vaše životopisy!

Společnost
Viraroso
Adresa
Hvězdova 1716/2b, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 25 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Marketing, Administrativní pracovník, Finanční analytik, Makléř, Marketingová komunikace, Pracovník call centra, Bankovní specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Mirnock, s.r.o., Daniel Šťastný
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.