Institut dokumentárního filmu (IDF) podporuje již od roku 2001 východoevropský a středoevropský autorský dokumentární film ve všech fázích výroby. Začínajícím i zkušeným režisérům pomáhá s vývojem jejich filmů, producentům pak s financováním, distribucí i propagací jejich snímků, stejně jako s orientací na mezinárodním trhu. Více na: dokweb.net

produkční

Požadavky na kandidáta/kandidátku:

  • praxe v oblasti produkce, zkušenost s organizací festivalů, kulturních či vzdělávacích akcí, nebo s filmovou produkcí, zkušenost s technickým zajištěním on-site a online akcí
  • softwareové dovednosti (Zoom, MS Excel, Word)
  • organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, důslednost
  • dobrá znalost češtiny a angličtiny slovem i písmem
  • zkušenost s MacOS, Mailchimp, prací s PDF editory (Acrobat Reader Pro), či práce s běžnými databázovými softwary vítána
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • časová flexibilita, ochota cestovat pracovně do zahraničí, odolnost vůči stresu

Co nabízíme:

  • práci v oblasti dokumentárního filmu v rámci realizace konkrétních projektů na jeho podporu ve střední a východní Evropě
  • práci v mezinárodně etablované kulturní instituci
  • motivující finanční ohodnocení
  • osobní růst, profesní rozvoj a mezinárodní kontakty ve filmové oblasti

Náplň práce:

  • kompletní produkční zajištění fungování workshopů (lokace, doprava, ubytování, strava, prostory atd.)
  • technické zajištění on-site a online akci (vč. koordinace technického a produkčního týmu)
  • komunikace s lektory a účastníky workshopů
  • komunikace s partnerskými institucemi a subdodavateli
  • produkce grafických a tiskových materiálů (komunikace s externími dodavateli)
  • příprava podkladů pro rozpočet a vyúčtování jednotlivých projektových akcí včetně časových plánů

Nástup od 1.8.2021.

Uchazeči mohou CV a stručný motivační dopis zasílat do 30. 5. 2021.

Společnost
Institut dokumentárního filmu
Adresa
Štěpánská 611/14, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Výborná)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Administrativa, Kultura, umění a tvůrčí práce, Produkční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Institut dokumentárního filmu | IDF, Marie Uhlířová
Štěpánská 14 14, 11000 Praha 1, Česko
605 230 733