Jsme nestátní nezisková organizace, která poskytuje své služby v sociální oblasti. Cílovou skupinou jsou lidé s postižením, senioři, lidé bez domova a všichni ti, kteří se dostali do nejrůznějších těžkých životních situací. Ve své práci realizujeme biblické zásady lásky a služby lidem potřebným a lidem v nouzi.

sociální pracovník

Požadujeme

  • Kvalifikace dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., § 110 (VŠ, VOŠ sociální směr)
  • Zvládání stresových situací, flexibilita, kladný přístup k mladým lidem
  • Dovednosti – samostatně se rozhodovat, plánovat, umění jednat s lidmi, práce na PC, všeobecné znalosti chodu domácnosti
  • Ochotu dále se vzdělávat a vlastní iniciativu v této oblasti
  • Trestní bezúhonnost
  • Chuť do zajímavé práce

Náplň práce

  • Sociální pracovník působí ve dvou střediscích v souhrnném úvazku 1,0. Obě střediska Slezské diakonie sídlí ve městě Bruntál.
  • Sociální pracovník zpracovává a aktualizuje metodické postupy a pravidla pro poskytování sociální služby v rozsahu všech standardů kvality sociální služby a paragrafů zákona o sociálních službách. Dohlíží na kvalitu poskytované služby.
  • Ve středisku ELPIS Bruntál sociální pracovník poskytuje odborné sociální poradenství o možnostech a formách pomoci, nezbytnou psychickou podporu a individuální provázení obětem a svědkům domácího násilí a trestných činů spojených s násilím, týráním a zneužíváním.
  • Sociální pracovník pracuje s uživateli domu na půl cesty se zaměřením zejména na sociálně – terapeutické činnosti, skupinové programy, individuální podporu uživatelů prostřednictvím poradenství, doprovodů, nácviků, apod.

Nabízíme

  • Zajímavou a různorodou práci ve stabilní organizaci
  • Plný úvazek, smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení (je možné se dohodnout i na zkráceném pracovním úvazku)
  • Pracovní dobu 37,5 hod. týdně, pracovní doba PO-PÁ, ranní služby
  • Hrubá mzda: 27.400,-Kč + zvláštní příplatek 600 Kč + osobní ohodnocení 200 Kč (možnost navýšení po zkušební době až do 4.700,-Kč).

V případě zájmu zašlete svůj životopis společně s motivačním dopisem na email paní Veronice Sasynové do 11.7.2021. Na základě posouzení dokumentů k výběrovému řízení budou vybraní zájemci pozváni k ústnímu pohovoru.
Vybrané zájemce budeme zvát telefonicky, proto v zasílaných dokumentech nezapomeňte, prosím, uvést telefonní kontakt. Bližší informace získáte v pracovních dnech od 8.00 do 14.00 u paní Kateřiny Hymonové, tel.: 739 304 198

Společnost
Slezská diakonie
Adresa
Pěší 1850/8, Bruntál
nám. Míru 66/5, Bruntál
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 27 400 – 32 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.