ARDEZ Pharma spol. s r.o. je farmaceutická společnost zabývající se od roku 2004 distribucí a propagací léčiv, zdravotnických prostředků a doplňků stravy v České republice a na Slovensku. www.ardez.cz

Medicínský reprezentant/ specialista PSY+NEU

Farmaceutická společnost s generickými i originálními produkty hledá z důvodu rozšíření týmu medicínského reprezentanta - specialistu pro oblast:

  • Praha + Středočeský kraj

Jaká bude Vaše náplň práce?

Zodpovědnost za prodejní výsledky a prezentaci portfolia originálních i generických produktů ve svěřeném regionu. Spolupráce při stanovení marketingových strategií.

Požadované znalosti a zkušenosti:

  • zkušenost na pozici medicínského reprezentanta - v oborech PSY + NEU výhodou,
  • prodejní a prezentační dovednosti,
  • komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost a proaktivní přístup,
  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • ŘP skupiny B, uživatelskou znalost PC.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • přátelskou atmosféru rodinné firmy,
  • zajímavou, odpovědnou a samostatnou pozici,
  • možný profesní rozvoj v dalších oblastech,
  • motivující platové ohodnocení, výkonnostní bonus, obratový bonus,
  • služební automobil i k soukromému použití, telefon, notebook, sick days, 5 týdnů dovolené.

Datum nástupu

  • dle dohody

Do výběrového řízení mohou být zahrnuti uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat pro postup do I. kola výběrového řízení.

Společnost
ARDEZ Pharma, spol. s r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Farmacie, Farmaceutický reprezentant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ARDEZ Pharma, spol. s r.o., Kamil Kovařík