Jsme úspěšná společnost obchodující s hračkami se sídlem v Nehvizdech (Praha východ).

Grafik/Grafička

Do našeho marketingového oddělení, hledáme kreativního kolegu/kolegyni na pozici grafika, jehož náplní práce bude:

Náplň práce:

- Výroba užitné firemní grafiky – návody, obaly, samolepky atd

- Výroba propagační a reklamní grafiky (tisk i web)

- Spolupráce s marketingovým týmem

- Podílení se na vývoji obalového designu našich produktů

Požadujeme:

- Dobrá znalost programů řady Adobe CC (Indesign, Photoshop, Illustrator) na platformě PC

- Orientaci v základech sazby, pre-press a tisku

- základní znalost MS Office

- Kreativita, pečlivost

- Samostatnost, ale i schopnost pracovat v týmu

- Základy programování webů výhodou

- Adobe Premiere a 3D modelování výhodou

- Kreativita a pracovní nasazení

Nabízíme:

- Zázemí stabilní české společnosti

- Moderní pracovní prostředí s oddechovou zónou a občerstvením na pracovišti

- Práci v přátelském kolektivu

- Slevy na zboží

- Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a praxe

- Firemní akce

- Samostatnou a zodpovědnou práci

- IT vybavení

- Práci na ŽL

- Nástup možný ihned

Pracovní doba: Pondělí – čtvrtek od 8:00 do 16:30 (případně i pondělí - pátek)

Po zaučení je možná částečná spolupráce z domova

Společnost
OLYMPTOY s.r.o.
Adresa
Okružní 781, Nehvizdy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.