Realitní kancelář Y&T Luxury Property se již desátým rokem zaměřuje na prodej a pronájem luxusních nemovitostí mezi které patří byty, rodinné domy a vily v těch nejlukrativnějších částech Prahy. Přinášíme svým zákazníkům inovativní, kreativní, vysoce profesionální a osobní přístup.

Hledáme do svého teamu kolegyni na pozici Asistentky obchodního oddělení s možností kariérního růstu.

Požadujeme

  • VŠ, SŠ vzdělání
  • Výborné komunikační schopnosti jak po telefonu, tak i při osobním jednání se zákazníky a obchodními partnery společnosti
  • Příjemné vystupování, smysl pro detail a time management
  • Praxe výhodou
  • Pokročilá znalost PC: MS Office
  • Angličtina, čeština (slovem i písmem na pokročilé úrovni, min. B2). Další cizí jazyk je výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivně

 Nabízíme

Zajímavou rozmanitou práci pro ambiciózní, všestrannou a nadanou osobnost, která se ráda učí novému a umí pracovat jak v týmu, tak i samostatně.
Kreativní práce s možností se zviditelnit Vám nabídne flexibilitu a profesní i osobní rozvoj.
Možnost stát se součástí našeho dámského kolektivu.
Nabízíme zajímavé bonusy a možnost růstu.

Náplň práce

• Brand marketing

• Komunikace s klienty a obchodními partnery

• Analýza trhu

• Focení, kontrola inzerátu nemovitostí

• Produkce a postprodukce videí

• Příprava PR akcí a prezentace objednatele

• Koordinace správy sociálních sítí

• Příprava newsletteru

• Aktualizace obsahu webových stránek

• Reporting

• Administrativa

Společnost
Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o.
Adresa
Myslíkova 245/3, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná), Čeština (Výborná)
Benefity: Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Stavebnictví a reality, Administrativní pracovník, Asistentka, Brand manager, Office Manager, Product Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Y&T Luxury Property Prague Czech Republic s.r.o., Zuzana Vincíková