Renomovaný výrobce vzduchových clon, větracích jednotek a široké škály vzduchotechnických výrobků - firma 2VV s.r.o. obsazuje pozici:

PRODUKTOVÝ SPECIALISTA

Jak bude vypadat naše spolupráce?

Do týmu 2VV hledáme Produktového specialistu s analytickým a logickým myšlením, který řídí životní cyklus produktů, aktivně sleduje trh a hledá další možnosti rozvoje. Produktový specialista se podílí na globální marketingové strategii, navrhuje cenovou politiku. Vyhledává tržní příležitosti, monitoruje aktuální trendy a identifikuje je, aktivně sleduje konkurenci. Tvoří strategické plány produktového portfolia, formuluje zadání, je součástí vývoje produktu a jeho uvedení na trh. Podílí se na tvorbě produktových materiálů, školí a vzdělává obchodní reprezentanty firmy.

Co Vám nesmí chybět?

  • Pokud rád/a překonáváte hranice, jste týmový hráč a objevujete nová pole působnosti, baví Vás, když se obchodu daří a zákazníci jsou spokojeni, pak jste to možná VY, koho hledáme.
  • Znalost anglického jazyka je u Vás na středně pokročilé úrovni, pokud ovládáte ruský či německý jazyk, bude to další plus pro vás.
  • Vaše vzdělání je technického směru (SŠ, VŠ) a ideálně máte zkušenosti na obdobné pozici nebo v oboru VZT.
  • Umíte nápady nejen vymyslet, ale i prezentovat a nadchnout pro ně zákazníka.
  • Nechybí Vám proaktivní přístup, ochota učit se a zlepšovat svou práci.
  • Znalost MS Office máte na velmi dobré úrovni (primárně Excel, PowerPoint).
  • Patří k Vašim hodnotám loajálnost k firmě? Pak jste ten správný kandidát pro naši společnost.
  • Nesmí Vám chybět řidičský průkaz a nemálo najetých kilometrů.

Co Vám můžeme nabídnout?

Práci s produkty napříč světovými trhy, které jsou progresivní a především mají smysl. Motivující finanční ohodnocení odvíjející se od Vašich zkušeností 40 000 Kč – 55 000 Kč.

Z našich benefitů by Vás mohlo zajímat: odměny dle zisku firmy, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní pojištění, 5 týdnů dovolené, zvýhodněný tarif, jazykové kurzy. Podporujeme work-life balance (flexibilní pracovní doba, placené volno v den narozenin). Budeme podporovat Váš rozvoj prostřednictvím vzdělávání v profesní i osobní rovině.

Proč jít do toho s námi?

Buďte si jistý/á, že kolegové Vám budou oporou. Když budete cokoliv potřebovat - vedoucí se Vám bude snažit vyhovět. Věřte, že na spoustě věcech se u nás dá domluvit. Jsme týmoví hráči a kolegové na Vás budou spoléhat. Jednoduše řečeno, budete důležitou součástí našeho společného úspěchu. Budete-li mít jakýkoliv nápad, jak něco dělat jinak - sem s ním! Každý názor nebo myšlenka je důležitá a nemusíte se bát ji sdílet.

Zaujalo Vás to? A co dál?

Využijte příležitost a pošlete životopis personalistce Erice a tím se přihlásíte do výběrového řízení. Pokud budete splňovat naše požadavky, budeme se s Vámi chtít sejít osobně u nás.

Věříme, že právě VY se stanete dalším z nadšených ,,véčkařů“.


Informace o pozici

Společnost
2VV s.r.o.
Adresa
Fáblovka 568, Pardubice – Polabiny
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Prodej a obchod, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Account Manager, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

2VV s.r.o., Erika Stillerová
+420 775 400 877