P&J Capital je investiční společnost s globálním rozhledem a mezinárodní sítí kontaktů na investory a relevantní partnery, která se již řadu let věnuje investicím do Real Estate, technologických start-upových projektů a investicím v Private Equity oblasti.

Treasury Manager

Pro naši dynamickou rostoucí investiční skupinu hledáme ideální kandidáty/tky na pozici finančního analytika/úvěrového specialistu pro oblast Real Estate.

Náplň práce:

  • analýza realitních investičních příležitostí
  • příprava podkladů pro seniorní financování investičních příležitostí a prezentace projektů bankám
  • vedení obchodních jednání se zástupci bank, zajišťování bankovního financování projektů
  • revize úvěrové dokumentace z pohledu obchodu
  • ad hoc podpora managementu

Požadujeme:

  • VŠ ekonomického směru
  • min. 3 roky praxe v relevantním oboru
  • zkušenosti s vyjednáváním úvěrů v bankách a finančních institucích
  • znalost trhu realit velkou výhodou
  • MS Office převážně excel na vynikající úrovni
  • samostatnost, proaktivita, spolehlivost, odolnost proti stresu
  • časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • 6 "sick days"
  • týden dovolené navíc
  • pracoviště v historickém centru Prahy (Malá Strana)
  • zázemí stabilní společnosti s možností dalšího rozvoje
  • pružnou pracovní dobu
  • občerstvení na pracovišti, teambuilding aktivity
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/den
  • přátelskou a neformální kulturu ve společnosti

Společnost
P&J Capital s.r.o.
Adresa
Hellichova 458/1, Praha – Malá Strana
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Finanční analytik, Financial Controller, Úvěrový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel