Staňte se součástí našeho týmu.

My hledáme ,Vy hledáte – třeba se naše cesty protnou ve firmě eko Grado.

Hledáme obchodního zástupce. Jste to Vy?

Obchodní firma, která se již 29 let úspěšně pohybuje na trhu,
zaměřená na autodetailing, přímý prodej autochemie, čisticích
prostředků, čisticí techniky renomovaných německých
a švýcarských značek s výhradním zastoupením v České republice.

hledá obchodní prodejce B2C pro tyto regiony:
 1) Karlovarský kraj, oblast ohraničená městy: Karlovy Vary, Chodov, Sokolov, Cheb, Mariánské Lázně, Tachov, Bor, Stříbro, Město Touškov, Toužim, Žlutice, Ostrov nad Ohří
2) Brno a okolí - oblast ohraničená městy:
Brno a okolí - Adamov, Tišnov, Bystřice n. Perštejnem, Žďár n. Sázavou, Velké Meziříčí, Třebíč, Moravské Budějovice, Znojmo, Břeclav, Vyškov.

Hledáme obchodního zástupce a kolegu,
který se stane nedílnou součástí naší firmy.

 Náplň Vaší práce bude:

- praktické ukázky přípravků u zákazníků

- prodej firemních přípravků

- tvorba nabídek

- péče o stávající zákazníky

- vyhledávání nových zákazníků ve svěřeném regionu

- sebevzdělávání a osobní rozvoj

 Nezbytné předpoklady uchazeče:

- schopnost organizace vlastního času

- samostatnost ve svěřeném regionu

- komunikační a prezentační schopnosti

- zájem dokázat něco navíc a pracovat na svém rozvoji

- časová flexibilita a ochota přizpůsobit se požadavkům zákazníka

- řidičský průkaz skupiny B

- zkušenosti s prodejem výhodou, nikoliv však podmínkou

 Za to Vám nabízíme:
- rozmanitou každodenní práci v terénu

- za dobře odvedenou práci si užijete více volna

- zavedenou klientelu odebírající firemní přípravky

- doposud nečerpaný potenciál svěřeného regionu

- firemní automobil (VW CADDY) i pro soukromé použití

- mobil telefon a tablet s připojením k internetu

- základní mzdu, provize, bonusy, příspěvek na dovolenou

- cestovní náhrady

- úvodní zaškolení a průběžné rozšiřování znalostí

- podporu centrály a kolegů z obchodního týmu

Nástup možný ihned, podmínkou pro uchazeče je místo bydliště v určeném regionu.

Společnost
eko GRADO spol. s r.o.
Adresa
Brno
Karlovarský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel