Obchodní firma, která se již 29 let úspěšně pohybuje na trhu,
zaměřená na autodetailing, přímý prodej autochemie, čisticích
prostředků, čisticí techniky renomovaných německých
a švýcarských značek s výhradním zastoupením v České republice.

hledá obchodní prodejce B2C pro tyto regiony:
 1) Karlovarský kraj, oblast ohraničená městy: Karlovy Vary, Chodov, Sokolov, Cheb, Mariánské Lázně, Tachov, Bor, Stříbro, Město Touškov, Toužim, Žlutice, Ostrov nad Ohří
2) Brno a okolí - oblast ohraničená městy:
Brno a okolí - Adamov, Tišnov, Bystřice n. Perštejnem, Žďár n. Sázavou, Velké Meziříčí, Třebíč, Moravské Budějovice, Znojmo, Břeclav, Vyškov.

Hledáme obchodního zástupce a kolegu,
který se stane nedílnou součástí naší firmy.

 Náplň Vaší práce bude:

- praktické ukázky přípravků u zákazníků

- prodej firemních přípravků

- tvorba nabídek

- péče o stávající zákazníky

- vyhledávání nových zákazníků ve svěřeném regionu

- sebevzdělávání a osobní rozvoj

 Nezbytné předpoklady uchazeče:

- schopnost organizace vlastního času

- samostatnost ve svěřeném regionu

- komunikační a prezentační schopnosti

- zájem dokázat něco navíc a pracovat na svém rozvoji

- časová flexibilita a ochota přizpůsobit se požadavkům zákazníka

- řidičský průkaz skupiny B

- zkušenosti s prodejem výhodou, nikoliv však podmínkou

 Za to Vám nabízíme:
- rozmanitou každodenní práci v terénu

- za dobře odvedou práci si užijete více volna

- zavedenou klientelu odebírající firemní přípravky

- doposud nečerpaný potenciál svěřeného regionu

- firemní automobil (VW CADDY) i pro soukromé použití

- mobil telefon a tablet s připojením k internetu

- základní mzdu, provize, bonusy, příspěvek na dovolenou

- cestovní náhrady

- úvodní zaškolení a průběžné rozšiřování znalostí

- podporu centrály a kolegů z obchodního týmu

Nástup možný ihned, podmínkou pro uchazeče je místo bydliště v určeném regionu.

Společnost
eko GRADO spol. s r.o.
Adresa
Brno
Karlovarský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel