ZAČNĚTE SVOJI KARIÉRU VE FINANCÍCH

Finanční obor je jeden z mála, který i přes (nebo právě díky) pandemii zažívá obrovský boom a jedinečnou příležitost vybudovat skvělou kariéru, která se nemusí opakovat.

Hledáme proto nové obchodní talenty pro poradenskou (obchodní) činnost v oboru finančních služeb a produktů (tvorba investičních portfolií, financování bydlení, konsolidace půjček, pojistný trh, správa investičních aktiv, vedení týmu).

Nehledáme „klasické finanční poradce“ ve smyslu zavedených MLM firem. Naší vizí je především správa bonitního kmene, nikoli nekonečné doživotní navolávání nových obchodů. Nicméně součástí Vaší práce bude i akvizice nových klientů.

Hledáme lidi s chutí se učit stále novým věcem, pracovat na sobě a budovat si vlastní jistoty.

Mezi hlavní benefity patří, že už druhým rokem je součástí příjmu stále se navyšující pravidelná měsíční renta nezávislá na aktuální odvedené práci. Dále každoroční přerozdělování části zisku společnosti v průměrné výši měsíčního platu. Po roce možnost kariérního růstu na pozici vedoucího obchodního týmu, kde je možnost i doživotních rent.

Celkově firma vyplácí až 7 druhů příjmu.

Po absolvování dvoukolového pohovoru následuje 3měsíční stáž. Po 3měsíčním zapracování min příjem 40 až 60 tis měsíčně. Součástí příjmu je fixní i variabilní složka.

Vše s podporou a know how největší makléřské firmy na trhu.

Maturita podmínkou, ekonomické vzdělání výhodou. Zkušenost s vedením lidí, popř. zkušenosti z bankovního sektoru jsou velkou výhodou. Zašlete nám svůj CV, ozveme se.


Informace o pozici

Společnost
4fin Better together a.s., Ing. Tomáš Dobrovolný
Adresa
Kubánské náměstí 1391/11, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Manažerský motivační program, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Finanční poradce, Makléř, Pojišťovací poradce, Bankovní poradce, Manažer prodejního týmu, Hypoteční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.