Holding DEK a.s. tvoří skupina firem zabývajících se dodávkami materiálů a služeb pro stavebnictví a výrobou stavebních materiálů: Stavebniny DEK a.s., Stavebniny DEK s.r.o., DEKMETAL s.r.o., DEKWOOD s.r.o., DEKPROJEKT s.r.o., G SERVIS s.r.o. a DEKPROJEKT s.r.o. Mateřská společnost DEK a.s. zabezpečuje svým dceřiným společnostem servisní činnosti ekonomické, IT, personální, marketingové a provozní povahy.

Společnost DEK a.s., hledá do svého marketingového oddělení kolegu/kolegyni na pozici:

DTP operátor / grafik (20475)

Pracovní náplň:

  • Realizuje grafické práce a DTP (letáky, katalogy, newslettery)
  • Vytváří grafické návrhy pro sociální sítě a weby
  • Úzce spolupracuje se specialisty z online oddělení a produkce
  • Možnost podílet se i na jiných zajímavých projektech společnosti

Požadujeme:

  • Znalost grafických programů (Adobe Indesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop)
  • Velkou výhodou je znalost Excelu a doplňku Easycatalog
  • Samostatný a zodpovědný přístup
  • Sympatické vystupování a schopnost práce v kolektivu
  • Ochotu pracovat v příjemném, přátelském a neformálním prostředí ;-)

Nabízíme:

  • Zaměstnání na HPP
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Motivující finanční ohodnocení + 13.plat
  • Příspěvek na stravování
  • MultiSport kartu
  • 5 týdnů dovolené
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Jukebox na pracovišti
  • Pravidelné týmové akce a teambuilding
  • Zázemí silné a stabilní společnosti

Seznamte se s námi:

Společnost
DEK a.s.
Adresa
Tiskařská 257/10, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik, DTP operátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.