Společnost INFRAM a.s. vznikla v roce 1996 jako inženýrská a konzultační firma. Společnost dnes nabízí mnohostranné profesionální služby související s přípravou a zajištěním realizace staveb, jedná se zejména o:
•project management
•inženýrské činnosti
•projektové, průzkumné a diagnostické práce
•konzultační a školící činnosti
•zajištění realizace v oboru pozemních, železničních, inženýrských a ekologických staveb, pozemních komunikací a sanace betonových konstrukcí.

Samostatná účetní

Náplň práce

· zadávání faktur a dobropisů

· vystavování faktur

· potvrzování konfirmací tuzemských dodavatelů

· zpracování banky, administrace a kontrola plateb platebními kartami

· vedení hlavní pokladny

· zpracování interních dokladů

· kontrola přidělených účtů

· plnění dalších úkolů dle pokynů nadřízených

Požadujeme:

· SŠ vzdělání ekonomického směru

· znalost podvojného účetnictví a českých účetních a daňových předpisů

· komunikativnost, samostatnost

· spolehlivost, pečlivost,

· znalost účetního SW Pohoda výhodou

· nástup možný ihned

Nabízíme:

· práci v příjemném kolektivu

- příspěvek na stravování a Multisport-kartu

· firemní akce

· služební telefon i pro soukromé použití

Společnost
INFRAM a.s.
Adresa
Pelušková 1407, Praha – Kyje
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Stavebnictví a reality, Fakturantka, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel