Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost, se sídlem v Ústí nad Labem a více jak 150letou tradicí v chemickém oboru vyhlašuje výběrové řízení na pozici:

SPECIALISTA/SPECIALISTKA ŘÍZENÍ/PREVENCE PROVOZNÍCH RIZIK

Pracovní náplň:

- provádí hodnocení výrobních procesů z hlediska provozní bezpečnosti vycházejících ze standardních metod (např. HAZOP, FMEA, FTA, ETA, CCA)

- řídí a koordinuje činnost interního týmu pro hodnocení rizik stávajících technologií, vč. jejich změn (facilitátor)

- spolupracuje na projektech nových investičních záměrů z hlediska provozní bezpečnosti

- vypracovává odborná stanoviska/posouzení včetně vyjadřování se k projektové dokumentaci a k návrhům změn

- navrhuje systémová a procesní opatření k odstranění nebo minimalizaci provozních rizik

- metodicky řídí a koordinuje činnosti v oblasti provozní bezpečnosti v rámci celé společnosti

- komunikuje s dodavateli a kontrolními orgány státní správy v oblasti provozní bezpečnosti

Požadujeme:

- VŠ technického směru (nejlépe chemický, elektro/MaR směr nebo bezpečnostní inženýrství)
- min. 3 roky praxe (nejlépe v chemickém oboru, provozní bezpečnosti nebo projekce technologií)
- odborné znalosti a praktické zkušenosti s metodami analýz a hodnocením rizik (provozní bezpečnosti) technologických celků, účast v HAZOP (nebo obdobném) týmu výhodou
- orientaci v oblasti chemické nebo příbuzné výroby
- zodpovědnost, důslednost, schopnost otevřené komunikace, rozhodnost, organizační schopnosti, flexibilitu, systematičnost, analytické myšlení
- dobrá znalost práce na PC (MS Office, intranet, informační databáze)
- anglický jazyk (pokročilá znalost)

Společnost
Spolek pro chemickou a hutní výrobu, akciová společnost
Adresa
Revoluční 1930/86, Ústí nad Labem – Ústí nad Labem-centrum
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Závodní stravování
Zařazeno: Ostraha a bezpečnost
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.