Společnost LAMARK s.r.o., významný český výrobce vjezdových bran, vchodových branek a plotových dílců, hledá pro svou výrobu uchazeče na pozici Kontrolor kvality.

Kontrolor kvality

Náplň práce:
Vstupní, mezioperační a výstupní kontrola materiálů a hotových výrobků
Balení výrobků určených k expedici
Manipulace s výrobky

Požadavky:
Minimálně učňovské vzdělání
Schopnost práce s výkresovou dokumentací
Znalost práce s PC
Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:
Práce na HPP
Nástup: možný ihned
Možnost seberealizace
Technické zaškolení
Příspěvek na obědy
Možnost ubytování
Sleva na firemní výrobky
Místo pracoviště: Nový Bydžov
Perspektivní a stabilní práci v rostoucí společnosti
Příjemné a moderní pracovní prostředí

V případě zájmu, o výběrové řízení na danou pozici, nám zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na e-mail.

Společnost
LAMARK s.r.o.
Adresa
Nový Bydžov – Zábědov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Ubytování/příspěvek na ubytování, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Řemeslné a manuální práce, Výroba a průmysl, Kontrolor, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel