INTERIÉROVÝ ARCHITEKT


Popis pozice:

Do architektonického ateliéru TEMPUS DESIGN, patřícího do skupiny společností TEMPUS, hledáme kreativního architekta/ku, který má chuť, nadšení a energii uplatnit své profesní zkušenosti při návrhu interiérů rezidenčních domů a bytů realizovaných společností.

Náplní práce bude zejména:

 • práce na návrzích interiérů
 • návrhy designu a tvorba vizualizací vybavení domů a bytů pro klienty
 • jednání s klienty

Profil ideálního kandidáta:

 • ukončené VŠ studium (v oboru architektura, design)
 • praxe na obdobné pozici, pozice je vhodná ale i pro absolventy
 • znalost anglického jazyka na minimálně středně pokročilé úrovni (schopnost vést obchodní jednání v angličtině)
 • týmová spolupráce
 • kreativita
 • znalost SketchUp, AutoCAD a práce v Lumionu výhodou

Společnost nabízí:

 • možnost seberealizace a osobního rozvoje v zázemí moderního českého rezidenčního developera a investora nové bytové výstavby
 • zaměstnanecké benefity
 • moderní pracovní prostředí s vynikající dostupností MHD - přímo u stanice metra Chodov
 • možný termín nástupu: ihned / dohodou

V případě zájmu nám prosím spolu se CV zašlete i Vaše portfolio.


O společnosti TEMPUS

TEMPUS je moderní, technologicky založená společnost, patřící k významným developerům a investičním společnostem v České republice.

Skupina TEMPUS má velmi vysoké ambice a plány svého rozvoje a aktuálně prochází významnou transformací, na jejímž konci je vybudování opravdu komplexních a velmi moderních služeb v oblasti developmentu, stavebnictví, architektury a designu, realit a správy budov. Proto nyní hledá na trhu ty nejlepší talenty, kteří se budou podílet na budování nových inovativních služeb, které budou propojovat silné know-how s moderními technologiemi.

Do skupiny TEMPUS patří celá řada společností, které se věnují široké škále činností. Pro své klienty zajišťují služby od vyhledání pozemku, přes výstavbu vil nebo luxusních rezidencí až po zařízení interiéru. Hlavní prioritou je plnit představy klientů do nejmenšího detailu a standardem je unikátní a individuální nabídka služeb a zákaznické péče. Důraz je kladen na vysokou kvalitu vytvářeného prostoru.

TEMPUS DESIGN (https://tempus-design.cz/) je součástí skupiny TEMPUS a nabízí široké portfolio služeb a produktů. Společnost se věnuje návrhům interiérů včetně realizace a doplnění vhodné bytové technologie přímo na míru. Její dlouholeté zkušenosti a vysoká odbornost zajistí všechny potřebné změny a instalace v souladu s projektovou dokumentací již v průběhu výstavby. Svým klientům tak zaručí vybavení od výběru standardních i nadstandardních materiálů, až po výběr a instalaci kuchyně a komplexní zařízení bytu architektem. Společnost spolupracuje přímo s developery, s generálními zhotoviteli ještě ve fázi projektu a s vybranými obchodními partnery, čímž svým klientům šetří čas i finanční prostředky. Aktuálním projektem společnost je Park Újezd, který je situovaný nedaleko Průhonic u Prahy. Více informací o tomto projektu najdete zde: https://park-ujezd.cz/


Informace o pozici

Společnost
TEMPUS NET s.r.o.
Adresa
V parku 2294/4, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Zdravotní volno/sickdays, Práce převážně z domova
Zařazeno: Služby, Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Architekt, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


TEMPUS NET s.r.o., Iveta Kratochvílová